"BrzydUla" wraca na ekrany tej jesieni! Zobaczcie zwiastun nowej odsłony serialu

Julia Kamińska i Małgorzata Socha na planie serialu "BrzydUla"
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

"BrzydUla 2" pojawi się już jesienią na ekranach TVN-u! Właśnie stacja opublikowała zwiastun serialu.

"BrzydUla" to serial, który mogliśmy oglądać ponad 10 lat temu, ale do dziś cieszy się ogromną popularnością. Do tego stopnia, że TVN postanowił stworzyć nową odsłonę produkcji. W dodatku twórcom udało się zachęcić do tego pomysłu największe gwiazdy serialu. I tak "BrzydUla" powraca z najlepszą obsadą! Na ekranie ponownie pojawią się, m.in.: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek) i Violetta (Małgorzata Socha). Właśnie dostaliśmy zwiastun serialu i wiemy, kiedy wróci na antenę.

Zobacz także: Nowa postać w serialu "BrzydUla"! Pokazała ją Socha i zdradziła kolejną "stylówkę" Violetty

"BrzydUla2": już jest zwiastun i data premiery! 

Na ten moment czekali wszyscy wierni fani "BrzydUli"! 

TVN właśnie opublikował zwiastun dalszych losów bohaterów. Jak się okazuje związek Uli i Marka przetrwał, a nawet wszedł na wyższy poziom! Przed nimi jednak dopiero zaczną się największe problemy.

Ula została mamą, a bycie panią prezes Febo&Dobrzański zeszło na dalszy plan. W firmie zastępuje ją oczywiście Marek, ale czyha tam na niego sporo pokus, w tym jego nowa asystentka. 

Na ekranie ponownie pojawią się Violetta, Maciek (Krzysztof Czeczot), Iza (Dominika Kluźniak), a nawet Paula (Maja Hirsch) i Adam (Łukasz Simlat). Z takimi bohaterami z pewnością nie będzie nudno! 

Nam podoba się już sama zapowiedź serialu, która pojawiła się w sieci. Już nie możemy doczekać się nowych odcinków serialu! A te na antenie TVN-u mają pojawić się już jesienią 2020, a dokładnie w październiku.

Zobacz także: Filip Bobek skończył 39 lat! Aktor wygląda na młodszego

Gwiazdy "BrzydUli" zdecydowanie zmieniły się przez te wszystkie lata! Te gwiazdy TVN-u też kiedyś wyglądały inaczej. Pamiętacie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów