Pamiętacie Violettę z "BrzydUli"? Tak będzie wyglądała w kontynuacji serialu!

Zuzanna Morska 16.06.2020
Małgorzata Socha
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Małgorzata Socha, która wcielała się w postać przezabawnej Violetty w "BrzydUli", uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat kontynuacji produkcji!

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że serial "BrzyUla" powraca! Zabawna produkcja opowiadająca o losach Uli, Marka, a także ich przyjaciół emitowana była w telewizji TVN w latach 2008-2009. Teraz doczekamy się jej kontynuacji.

Producenci nie zapowiedzieli dotychczas żadnych zmian w obsadzie, dlatego też na ekranie znów będziemy mogli zobaczyć Julię Kamińską wcielającą się w tytułową rolę, jej serialowego ukochanego Filipa Bobka (Marek), Łukasza Garlickiego jako Sebastiana, ale też Małgorzatę Sochę, która fenomenalnie zagrała postać Violetty.

To właśnie Socha zdradziła, jak jej bohaterka będzie wyglądała w kolejnym sezonie serialu. Będziecie zaskoczeni!

"BrzydUla": tak będzie wyglądała Violetta w kontynuacji serialu

Małgorzata Socha zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje z Łukaszem Garlickim. Aktor wciela się w "BrzydUli" w postać ukochanego przezabawnej Violetty. Socha pozuje tutaj w różowej peruce i bluzce w panterkę. Z kolei gwiazdor ma na sobie czarno-białą koszulę i jasną marynarkę.

Oj kręci się... @lukgarlicki_official #brzydula #naplanie #kręcimy #polskiserial #backstage #onset #workworkwork #lovemyjob #friends #comingsoon - napisała po zdjęciem Socha.

W ten sposób zdradziła też, że Violetta na pewno nie zmieni się z charakteru i wciąż będzie jedną z najbarwniejszych postaci w serialu.

Fani są zachwyceni tym, co widzą, i nie mogą doczekać się dalszych perypetii tej dwójki.

Viola i jej teksty... Oj, stare dobre czasy.

Boscy!

Czekam z utęsknieniem na powiedzonka Violi.

A wy będziecie oglądać kontynuację serialu?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów