"Botoks" skrytykowały przez... oficjalny fanpage filmu. Dostało się zwłaszcza jednej scenie. "To było przegięcie"

Anna Respondek 03.10.2017
"Botoks"
Fotografia: EAST NEWS/materiały prasowe

Patryk Vega będzie zawiedziony, że nawet fani nie docenili jego "kunsztu".

Przedpremierowy pokaz filmu "Botoks" Patryka  Vegi został dosadnie skomentowany przez Karolinę Korwin-Piotrowską. Dziennikarka wystawiła kiepską recenzję nie tylko reżyserowi, ale również aktorom. W ocenie Piotrowskiej uratowali się jedynie Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Tomasz Oświeciński

Choć mogłoby się wydawać, że jej opinia będzie jedyną tak surową, to z poparciem dla jej słów wystąpił oficjalny fanpage filmu, który nie zostawił na "Botoksie" suchej nitki. Jego administratorski opublikowały długi wpis, w którym "wylewają" wszystkie swoje żale. 

Jakie mamy odczucia? Pewnie myślicie, że napiszemy o samych "ochach i achach" z racji prowadzenia strony, ale nic bardziej mylnego - rozpoczęły swoją recenzję.

Potem było już tylko gorzej. Administratorki, podobnie jak Korwin-Piotrowska, doceniły jedynie Dygant i Warnke. Nie były natomiast już tak pozytywnie nastawione do Oświecińskiego. 

Towarzyszący Agnieszce Dygant, Sebastian Fabijański nie wzbudził w nas żadnego zachwytu. Po prostu był. Tomasz Oświeciński, przynajmniej dla nas, już się przejadł. Miałyśmy wrażenie, że na siłę próbuje być śmieszny i że próbuje aż za bardzo - kontynuują. 

Nie omieszkały wspomnieć również o roli wielkiej polskiej aktorki Grażyny Szapołowskiej.

Olga Bołądź i jej postać nie zainteresowała nas zbyt bardzo. Grażyna Szapołowska przeklęła parę razy, zachęciła Danielę do przekrętów i tyle jej było - napisały zawiedzione. 

Dziewczyny, ponownie zgadzając się z dziennikarką, stwierdziły, że sceny z psem i wsadzaniem sobie czegoś w odbyt, są przegięciem. 

Ogromnym minusem podpisujemy sceny z psem, kilkukrotnie przypadek z czymś w odbycie czy scena z umywalką - jak dla nas było to przegięcie. Niesmaczne, niepotrzebne. Rozumiemy przesłanie, że praca ratownika medycznego jest ciężka i często wiąże się z dziwnym i niecodziennymi przypadkami, ale co za dużo to niezdrowo - stwierdziły. 

Ostateczna ocena była niezwykle przeciętna, administratorki w skali od jednego do dziesięciu dały filmowi jedynie 5 i opatrzyły to dosadnym komentarzem. 

Naprawdę słabe - zakończyły.

Byliście już na filmie? Zgadzacie się z jego oceną? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów