Borys Szyc zagra Józefa Piłsudskiego. Dzięki charakteryzacji jest nie do poznania!

Magdalena Barszczak 10.08.2018
Borys Szyc
Fotografia: East News

Co za przemiana!

Borys Szyc pracuje nad nowym filmem. Na Instagramie pokazał, jak wygląda z brodą, bujną czupryną i krzaczastymi brwiami. Charakteryzacja naprawdę robi wrażenie!

Zobacz także: "Kler" Smarzowskiego już budzi kontrowersje! Usunięto scenę z nagą Joanną Kulig

Borys Szyc zagra marszałka Piłsudskiego

Zmieniony wygląd na planie aktor zawdzięcza nowemu wyzwaniu. Właśnie ruszyły zdjęcia do filmu Michała Rosy pt. "Piłsudski", w którym Szyc zagra tytułową rolę. U jego boku na ekranie zobaczymy prawdopodobnie Magdalenę Boczarską

Odtwórca jednej z ról w nagrodzonej w Cannes "Zimnej wojnie" uchylił rąbka tajemnicy na temat produkcji w mediach społecznościowych.

Zaczynamy dziś opowieść o Piłsudskim. Nie dziadku i wielkim wodzu, ale człowieku pełnym emocji i pasji, bliskim depresji i śmierci, terroryście rzucającym bomby i napadającym na pociągi, liczącym głównie na siebie, często egoiście, kochającym gorąco i namiętnie mężczyźnie z wizją kraju, który kochał ponad wszystko. Trzymajcie kciuki - można przeczytać na Instagramie aktora. 

Na początku filmu Piłsudski będzie miał 33 lata. Fabuła zakończy się w momencie utworzenia Legionów Polskich, kilka lat przed przewrotem majowym. Akcja filmu ma obejmować lata 1901–1914 oraz krótki epizod z 1918 roku

Początkowo w rolę naczelnika miał wcielić się znany z brawurowej roli Tomka Beksińskiego w "Ostatniej rodzinie" Dawid Ogrodnik. Na razie nie znamy daty premiery filmu.

Zobacz także: Córka Borysa Szyca ma już 13 lat. Aktor z okazji jej urodzin pokazał urocze zdjęcie

Aktorzy, którzy poświęcili się dla roli:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów