Daniel Craig miał wypadek na planie "Bonda"! Zdjęcia wstrzymane

Paulina Ermel 15.05.2019
Daniel Craig
Fotografia: Ana M Wiggins / Splash News/EAST NEWS

Niepokojące doniesienia na temat aktora wcielającego się w postać legendarnego agenta 007!

Niedawno podawaliśmy informacje, że rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej części przygód Jamesa Bonda. W tytułowej roli znów zobaczymy Daniela Craiga. Do obsady dołączyły też inne gorące nazwiska - m.in. Rami Malek, Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear i Jeffrey Wright .

Ostatnio pojawiły się jednak niepokojące doniesienia dotyczące odtwórcy głównej roli. Daniel Craig miał wypadek na planie Bonda!

Bond 25: Daniel Craig miał wypadek na planie

Brytyjski dziennik "The Sun" podał informację o tym, że praca na planie produkcji nowego filmu o Jamesie Bondzie została wstrzymana. Daniel Craig miał wypadek w trakcie kręcenia zdjęć na Jamajce!

51-letni aktor doznał kontuzji i musiał zostać przewieziony do szpitala w Stanach Zjednoczonych! Gwiazdor uszkodził kostkę w scenie biegu. Od razu trafił do placówki, w którym zrobiono mu zdjęcie rentgenowskie. Nie wiadomo też, kiedy wróci na plan.

Zobacz także: To już pewne! Rami Malek zagra w nowym Bondzie!

W najnowszej części Bonda agent 007 rezygnuje ze służby i udaje się na w pełni zasłużone wakacje na Jamajce. Jak możecie się domyślić, jego odpoczynek nie trwa zbyt długo. Z prośbą o pomoc do agenta zgłasza się jego dawny przyjaciel z CIA. Agent specjalny ma za zadanie uratować porwanego naukowca. Okazuje się to jednak bardziej skomplikowane niż się na początku wydawało.

Wybierzecie się do kina?

Niektóre filmy są już tak kultowe, że cytaty z nich przewijają się często nawet w zwykłych rozmowach. Poznajcie 8 najpopularniejszych cytatów filmowych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów