Nie uwierzycie, kto może zagrać w najnowszym "Bondzie"! Królowa będzie dumna?

Daniel Craig w garniturze promuje film "Bond 25"
Fotografia: AP/Associated Press/East News

W przyszłym roku na ekranach kin pojawi się nowy film o Jamesie Bondzie. Według doniesień brytyjskich mediów w produkcji ma zagrać członek rodziny królewskiej.

W 2020 roku na ekranach kin pojawi się najnowszy film z serii o Jamesie Bondzie. Po raz ostatni w roli Agenta 007 zobaczymy Daniela Craiga. Okazuje się jednak, że "Bond 25" będzie wyjątkowy jeszcze pod innym względem. Na ekranie może pojawić się bowiem wyjątkowy gość. Według doniesień brytyjskich mediów propozycję zagrania w filmie otrzymał syn królowej Elżbiety, książę Karol! Zobaczcie, co jeszcze wiemy na temat jego występu u boku Agenta 007!

Zobacz także: Daniel Craig miał wypadek na planie "Bonda"! Zdjęcia wstrzymane

"Bond 25": książę Karol wystąpi w filmie?

Choć "Bond 25" swoją premierę będzie miał dopiero za jakiś czas, wokół produkcji pojawia się coraz więcej kontrowersji. Dowiadujemy się też coraz ciekawszych rzeczy.

Począwszy od dwóch wypadków na planie filmu, skończywszy na innych szokujących informacjach. Wiemy już, że następcą Craiga w późniejszych Bondach ma być kobieta. W najnowszej produkcji pojawi się Christoph Waltz. Najbardziej szokujące jest jednak najnowsze doniesienie.

Jak podaje serwis "Independent", propozycję udziału w filmie o trzymał książę Karol! Syn królowej Elżbiety niedawno odwiedził aktorów "Bonda 25" na planie zdjęciowym. Wydaje nam się jednak, że była to jedynie oficjalna wizyta i raczej na próżno będzie szukać księcia na ekranie. 

Zobacz także: Książę Karol odwiedził plan nowego filmu o Jamesie Bondzie

Uwielbiasz oglądać filmy? Uważasz się za miłośnika kina i znasz wszystkie klasyki filmowe? W takim razie, ten quiz jest właśnie dla ciebie.

Kadr z filmu.
Rozwiąż quiz

Który bohater wypowiedział te słowa? Quiz dla prawdziwych kinomaniaków!

Kadr z filmu.

1. Kto wypowiedział te słowa: "Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów