Księżna Diana miała wystąpić w kontynuacji filmu "Bodyguard"! Wygadał się Costner

Księżna Diana w czarnym golfie i beżowym płaszczu bije brawo
Fotografia: AP/EAST NEWS

"Bodyguard" z Whitney Houston i Kevinem Costnerem był kinowym hitem! Nic więc dziwnego, że w planach była jego kontynuacja. W 2. części miała zagrać Diana!

Wszyscy doskonale pamiętamy ten duet! Whitney Houston i Kevin Costner stworzyli przepiękną historię w filmie "Bodyguard". Produkcja cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów, w związku z czym powstały nawet pogłoski o jej kontynuacji! Po latach Kevin Costner postanowił opowiedzieć o tych planach w rozmowie z "People TV". Okazuje się, że jego partnerką w kontynuacji "Bodyguarda" mogła być sama... księżna Diana! Aktor wspomina ich rozmowy.

Zobacz także: Książę William uczcił pamięć Diany w wyjątkowy sposób. Fani: "Wciąż się trzęsę"

"Bodyguard": Księżna Diana miała zagrać w kontynuacji!

"Bodyguard" z Whitney Houston i Kevinem Costnerem był ogromnym sukcesem. Nic więc dziwnego, że w planach producentów było stworzenie kontynuacji filmu.

Według informacji podanych przez gwiazdora w drugiej części filmu miała zagrać księżna Diana, a palce w tym maczała jej szwagierka - Sarah Ferguson

Sarah odegrała w tym bardzo ważną rolę, to ona nas ze sobą skontaktowała. I nigdy nie powiedziała: "A co ze mną? Ja też jestem księżną". Była bardzo pozytywnie nastawiona do tego projektu - opowiada aktor.

Kevin Costner wspominał w wywiadzie również swoje rozmowy na ten temat z samą Lady Di

Pamiętam, że była niezwykle urocza, gdy rozmawialiśmy przez telefon. Pytała: "Będziemy mieli sceny pocałunków?". Była tym trochę zdenerwowana, bo wszyscy ją bardzo obserwowali i kontrolowali. Odpowiedziałem: "Tak, trochę ich będzie" - wspomina Costner.

Właśnie historia prześladowania Diany przez paparazzich miała służyć za wzór dla scenarzystów. Costner opowiedział, że trafiła nawet do niego pierwsza wersja scenariusza do kontynuacji. Niestety niedługo później wydarzył się tragiczny wypadek, w którym zginęła księżna.

Zobacz także: Byli świadkami wypadku księżnej Diany. Po latach zdradzają przerażające szczegóły

Historia Oscarów sięga 1929 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy rozdano statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej. Pamiętacie, jakie legendarne filmy zostały okrzyknięte najlepszymi na przełomie dziejów? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów