"Beverly Hills 90210" wraca ze starą obsadą i to tego lata! Zobacz zapowiedź serialu

Beverly Hills 90210 - aktorzy. Od lewej: Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Jason Priestley, Shannen Doherty, Luke Perry, Tori Spelling i Brian Austin Green
Fotografia: FOX/BROADCASTING CO. / Album/EAST NEWS

"Beverly Hills 90210" powraca ze starą obsadą! Wiemy już, kiedy i gdzie będzie można oglądać nowe odcinki serialu. Zobacz zapowiedź.

Plotki o tym, że "Beverly Hills 90210" powróci krążyły już od dłuższego czasu. Teraz jednak wiemy na pewno! Kultowy serial z lat 90. wraca ze starą obsadą. Poinformowali o tym sami aktorzy, którzy wcielają się w głównych bohaterów. Tym samym ponownie na ekranie wystąpią: Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Tori Spelling i Brian Austin Green. Wiemy, o czym będzie opowiadał serial, gdzie będzie można go zobaczyć i przede wszystkim - kiedy powróci na ekrany!

Zobacz także: Muzyka lat 90. jest popularna do dziś! 70 hitów   

"Beverly Hills 90210": lato 2019 będzie należało do lat 90!

Poznając aktorów, którzy wystąpią w kontynuacji serialu, dowiedzieliśmy się, jacy bohaterowie powrócą. Znów będziemy świadkami życia: Bradona, Kelly, Donny, Davida, Andrei i Steve'a

Kontynuacja serialu będzie nosiła tytuł "90210", co możemy skojarzyć ze spin-offem hitu z lat 90, który powstał w latach 2008-2013. Nowy serial, liczący 6 godzinnych odcinków, będzie można obejrzeć na kanale FOX. Stacja zaprezentowała oficjalny opis serialu.

Po 19 latach od kiedy przestali grać w oryginalnym serialu, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie, kiedy jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, podczas gdy ta ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał jak dojrzewają, próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu?

Premiera serialu zaplanowana jest już na lato 2019! Nie możemy się doczekać! Nie wiemy jeszcze, gdzie w Polsce będzie można obejrzeć produkcję. W sieci możemy już zobaczyć jednak pierwszy, oficjalny teaser "90210" w nowej odsłonie. Nie możecie tego przegapić!

Zobacz także: 8 najlepszych filmów dla młodzieży. To na tych ekranizacjach wychowują się młode pokolenia!

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów