"Beverly Hills 90210" wraca do Polski! Wiemy, kiedy i gdzie można oglądać nowe odcinki serialu

Jason Priestley jako Brandon w Peach Pit w nowej odsłonie "Beverly Hills 90210"
Fotografia: Instagram/BH90210

Nowa odsłona "Beverly Hills 90210" w końcu wchodzi do Polski! Wiemy, kiedy i gdzie będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki serialu. Nie możemy się doczekać!

O tym, że "Beverly Hills 90210" powraca w nowej odsłonie z oryginalną obsadą, wiedzieliśmy już na początku tego roku. Premiera serialu w Stanach Zjednoczonych miała miejsce na początku sierpnia. Nie wiedzieliśmy jednak, kiedy będziemy mogli oglądać nowe odcinki w Polsce. Teraz wszystko stało się jasne! Telewizja FOX, która wyprodukowała serial, ogłosiła, kiedy odbędzie się polska premiera nowego "Beverly Hills 90210". Nie możemy się doczekać!

Zobacz także: "Beverly Hills 90210": jest klip promujący nowy serial, a w nim wszystkie gwiazdy! 

"Beverly Hills 90210" w Polsce: kiedy i gdzie oglądać?

Niespełna 30 lat po premierze pierwszego odcinka, aktorzy "Beverly Hills 90210" powrócili na plan, żeby stworzyć wyjątkowy projekt dla swoich wiernych fanów. I tak powstała nowa odsłona kultowego serialu z lat 90, z oryginalną obsadą w rolach głównych.

Okazuje się, że pomysłodawczyniami tego przedsięwzięcia były Jennie Garth i Tori Spelling, czyli serialowe Kelly i Donna.

Chciałyśmy zrobić coś, co wywoła zamieszanie i będzie tak samo nowatorskie, jak oryginalny serial był w latach 90. Tak wpadłyśmy na ten pomysł. Nie wiem, czy to sztuka imituje życie, czy życie imituje sztukę - powiedziała Spelling w rozmowie z "Entertainment Weekly".

Przyjaciółkom ostatecznie udało się zebrać resztę obsady, oprócz Luke'a Perry'ego, który zmarł w wyniku udaru, niedługo po oficjalnej informacji o powrocie serialu. Ostatecznie jednak udało się nagrać nowe odcinki, a w produkcji wystąpili także: Jason Priestley (Brandon), Shannen Doherty (Brenda), Gabrielle Carteris (Andrea), Ian Ziering (Steve) oraz Brian Austin Green (David).

Amerykańscy fani serialu mogli już zapoznać się z nowymi odcinkami i przekonać, czy to udany powrót. A co z polskimi widzami?

Już wiemy, że "Beverly Hills 90210" wraca do Polski! Nowe odcinki pojawią się w środę, 9 października, o godzinie 21:05, na kanale FOX. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Brad Pitt wspomina pracę z Lukiem Perrym. "Czuliśmy się jak dzieci w sklepie ze słodyczami"

Losy grupki przyjaciół z Kalifornii były obserwowane przez wielu ludzi na całym świecie. Specjalnie dla fanów "Beverly Hills 90210" przygotowaliśmy quiz wiedzy o serialu. 

Zdjęcie grupowe aktorów grających w "Beverly Hills, 90210"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze pamiętasz serial "Beverly Hills, 90210"

Zdjęcie grupowe aktorów grających w "Beverly Hills, 90210"

1. Dlaczego bliźnięta (Brenda i Brandon) musieli przeprowadzić się do Kalifornii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów