Pamiętacie Donnę z "Beverly Hills, 90210"? Tori Spelling przeszła wiele operacji plastycznych i bardzo się zmieniła!

Paulina Ermel 23.07.2020
Obsada serialu "Beverly Hills, 90210"
Fotografia: FOX/BROADCASTING CO. / Album/EAST NEWS

Tori Spelling, która wcielała się w postać uroczej Donny Martin, nie przypomina dawnej siebie. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda.

"Beverly Hills, 90210" to jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów. I choć emitowany był w latach 90., do dzisiaj wiele osób do niego powraca. Produkcja podbiła serce niejednego widza - jest tak ponadczasowa, poruszone w niej tematy ta uniwersalne, a aktorzy tak dobrze dobrani.

Zastanawialiście się, jak radzą sobie gwiazdy, które kiedyś wcielały się w postać Kelly, Brendy, Brandona, Dylana czy Steve'a? Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda Tori Spelling, która w serialu wcielała się w postać Donny Martin. Na najnowszych zdjęciach trudno ją rozpoznać!

"Beverly Hills, 90210": tak dziś wygląda Donna Martin

Można powiedzieć, że Tori Spelling zawdzięcza serialowi "Beverly Hills, 90210" niemal wszystko. To właśnie ta produkcja była przepustką do kariery aktorki, a w dodatku na planie poznała przyjaciół, którzy towarzyszą jej do dziś.

W "Beverly Hills, 90210" Tori grała jedną z głównych damskich ról. Serialowa Donna przyjaźniła się z Kelly Taylor i Brendą Walsh. Wszystkie trzy zawsze były świetnie ubrane i dyktowały trendy, które dzisiaj powracają do mody jak bumerang.

Dzisiaj Tori ma 47 lat, jest w szczęśliwym związku małżeńskim i ma pięcioro dzieci! Do tej pory pojawia się w filmach, a niedawno zagrała w spin-offie "90210". Aktorka też od lat eksperymentuje ze swoim wyglądem i ma na koncie kilka operacji plastycznych. To właśnie one sprawiły, że dzisiaj nie przypomina dawnej Tori, którą mieliśmy okazję podziwiać w kultowym serialu młodzieżowym z lat 90.

Jak wygląda teraz? Sami zobaczcie.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów