Nowa zapowiedź "Beverly Hills 90210"! Gwiazdy znów w Peach Pit!

Gwiazdy na planie "Beverly Hills 90210": Tori Spelling, Gabrielle Carteris, Jennie Garth
Fotografia: Instagram/Tori Spelling

"Beverly Hills 90210" wraca już niedługo, ku uciesze wszystkich fanów serialu z lat 90. W sieci pojawił się nowy teaser produkcji, a w nim gwiazdy w kultowym Peach Pit.

"Beverly Hills 90210" powraca po latach! Już w sierpniu amerykańska premiera nowych odcinków serialu, który w latach 90. był jedną z najpopularniejszych na świecie tego typu produkcji dla młodzieży. Do dziś wielu widzów z nostalgią wspomina odcinki o przyjaciołach z Beverly Hills, a informacja o powrocie ekipy bardzo ich ucieszyła. W sieci pojawiły się już pierwsze zapowiedzi serialu "90210", a właśnie na Instagramie ukazał się nowy teaser. Jest genialny!

Zobacz także: "Beverly Hills 90210" wraca ze starą obsadą i to tego lata! 

"Beverly Hills 90210": Gwiazdy ponownie w Peach Pit!

W kontynuacji serialu biorą udział: Shannen Doherty, Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Tori Spelling, Gabrielle Carteris oraz Brian Austin Green. Powraca zatem niemal cała ekipa, z wyjątkiem Luke'a Perry'ego, który zmarł w marcu w wyniku udaru mózgu

W sieci pojawiły się już zapowiedzi serialu, które były ukłonem w stronę wiernych fanów. Teraz pojawił się kolejny teaser tego typu!

Tym razem widzimy aktorów znajdujących się w Peach Pit, a właściwie... lalki z ich podobiznami! W tle słyszymy ich głosy. W pewnym momencie widzimy aktorów, którzy bawią się lalkami w domu dla lalek! 

Zróbmy to na żywo - rzuca Ziering. 

Tym samym aktorzy wstają ze swoim miejsc i ruszają na plan filmowy. Już nie możemy doczekać się efektów!

Zobacz także: Jak dobrze pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Rozwiąż quiz!

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów