Benedict Cumberbatch zagra szatana w nowym serialu Amazona. Będzie hit?

Magdalena Barszczak 15.02.2019
Benedict Cumberbatch
Fotografia: AP/East News

Znakomitego aktora czeka nowe wyzwanie. Już nie możemy się doczekać, aż go zobaczymy w nowej roli!

Uwielbialiście Benedicta Cumberbatcha w roli Sherlocka Holmesa i Doctora Strange’a? Z pewnością pokochacie go w roli… szatana. Znakomitego aktora czeka nowe wyzwanie. Właśnie dołączył do obsady „Good Omens” („Dobry omen”) w najnowszym serialu Amazona. Serial zadebiutuje w serwisie streamingowym już wiosną!

Zobacz także: Woody Allen pozwał Amazon Studio. Domaga się 68 mln dolarów

Benedict Cumberbatch jako szatan w nowej produkcji Amazona

Czyżby szykował się hit? „Good Omens” jest przygotowywany na podstawie powieści dwóch gwiazd literatury fantasy Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Już te nazwiska sugerują, że wielbiciele gatunku nie będą zawiedzeni. Jakby tego było mało, deadline.com ogłosił, że do produkcji dołączy Benedict Cumberbatch, gwiazdor znany z takich hitów jak „Sherlock”, „Doktor Strange”, „Gra tajemnic” czy „Patrick Melrose”. Wcieli się w źródło wszelkiego zła.

 „Good Omens” porusza tematykę końca świata. Opowiada historię anioła Aziraphale’a (Martin Sheen) i demona Crowleya (David Tennant), którzy postanawiają powstrzymać apokalipsę. W tym celu ukrywają nawet Antychrysta. Wszystko okraszone jest odpowiednią dawką brytyjskiego humoru.

Warto dodać, że w produkcji przygotowywanej dla Amazon Prime Video głosem Boga przemówi znany z „Trzech Billboardów za Ebbing” Frances McDormand i będzie on przeciwwagą dla animowanej postaci, w którą wcieli się Cumberbatch. Neil Gaiman, współscenarzysta serialu, obiecuje, że aktor będzie nie do poznania.

„Dobry omen” będzie się składał z 6 odcinków i zadebiutuje na Amazon Prime Video 31 maja. W sieci pojawił się już plakat serialu. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się zachęcająco!

Zobacz także: 20 ulubionych seriali Polaków. Zaskoczeni?

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać filmy! Te produkcje 2018 oceniliśmy najwyżej! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów