"Barwy szczęścia": Regina wpadnie w kłopoty i... zwolni Franka!

Mateusz Banasiuk jako Franek w serialu TVP2 "Barwy szczęścia"
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Nadchodzi bardzo emocjonujący odcinek serialu "Barwy szczęścia". Franek nie spodziewa się, że już niedługo Regina go zwolni! Czy jej wybaczy?

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku goszczą w polskich domach i cieszą się ogromną popularnością. Bohaterowie serialu, który jest na ekranach od 12 lat, zyskali sympatię widzów. I choć nie wszyscy są w produkcji od początku, do większości zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Okazuje się, że jedna z bohaterek, Regina, wkrótce wpadnie w tarapaty, przez co ucierpi jej przyjaciel Franek. Sprawdź, co wydarzy się w 2053. odcinku "Barw szczęścia"

Zobacz także: Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Magda walczy o życie, a Anka decyduje się na szokujące wyznanie

"Barwy szczęścia": Regina zwolni Franka

Jak podaje "Tele Magazyn", 2053. odcinek "Barw szczęścia" będzie niezwykle emocjonujący. Okazuje się, że Regina (Kamila Kamińska) wpadnie w tarapaty. Będzie musiała zrezygnować ze swoich planów o zbudowaniu parku rozrywki. Problem polega jednak na tym, że bohaterka zdążyła wziąć już na tę inwestycję potężny kredyt. Wpadnie w problemy finansowe, przez co będzie zmuszona do podjęcia radykalnych kroków.

Niestety ucierpi na tym nie tylko ona sama. Franek (Mateusz Banasiuk), który pracuje u Reginy w fitness clubie jako kierowca, posłuchał szefowej i zapisał się na kurs dla ochroniarzy. Zjawi się u niej w doskonałym humorze.

Za kilka tygodni będziesz miała osobistego bodyguarda z pozwoleniem na broń - powie Franek do Reginy. 

Regina jednak nie podzieli zachwytu mężczyzny i postanowi go zwolnić. Czy to w jakiś sposób rozwiąże jej problemy? Przekonamy się już niedługo! Odcinek 2053. serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2 zostanie wyemitowany w poniedziałek, 29.04.2019 roku o godzinie 20:10. Nie możesz go przegapić!

Zobacz także: Śmierć Hanki Mostowiak była karą dla Kożuchowskiej? Łepkowska ma żal do aktorki!

Kochamy polskie seriale! Niektóre z nich przeszły już do kanonu najlepszych seriali wszech czasów. Mogą stawać w szranki z zagranicznymi produkcjami.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów