Porwanie w „Barwach Szczęścia”. Oliwka w niebezpieczeństwie!

Hanna Skowron 14.05.2019
Kajtek i Oliwka
Fotografia: Instagram/@barwyszczescia.official

W 2080. odcinku serialu "Barwy Szczęścia" dojdzie do porwania. Wszystkiemu winna jest matka Mii, która po śmierci córki nie zachowuje się racjonalnie. Sprawdź, co się wydarzy!

Rodzice Mii (Maria Ruddick) bardzo ciężko przeżywają śmierć swojej córki. Oparciem dla nich zawsze była Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która regularnie odwiedzała rodziców koleżanki. Niestety relacja z Jabłońskimi przerodzi się w koszmar, o którym Oliwka nie miała pojęcia. W 2080. odcinku serialu "Barwy Szczęścia" po raz kolejny Oliwka wraz ze swoim chłopakiem Kajtkiem (Jakub Dmochowski) przyjdzie z wizytą do domu Jabłońskich. Co się wydarzy?

Zobacz także: "Barwy szczęścia": Kajtek nie chce iść na studia! Władek wpadnie w szał 

„Barwy Szczęścia” odcinek 2080. – co się wydarzy?

Oliwka w pewnym momencie źle się poczuje, a Jabłońscy zaproponują jej, żeby została na noc i odpoczęła. Rodzice zmarłej dziewczyny obiecują Oliwce, że nazajutrz odprowadza ją do domu. Kajtek nie widząc w tym nic złego, nie wyraża sprzeciwu i sam wraca do domu.

Decyzja, którą podjęła wkrótce okaże się traumatyczna. Złe samopoczucie dziewczyny wcale nie było przypadkiem. Okazuje się, że wszystko zaplanowała Wanda (Agnieszka Przepiórska). Kobieta celowo dosypała dziewczynie coś do herbaty, po to, aby móc ją zatrzymać w domu, a następnie znęcać się psychicznie. Wanda nakazała dziewczynie, aby włożyła na siebie ubrania jej martwej córki.

Sytuację baczne obserwuje mąż Wandy Adam (Marcin Kwaśny). Mężczyzna jest w szoku i próbuje powstrzymać żonę. Kobieta jednak wpada w szał i krzyczy, że tylko dzięki Oliwce jest w stanie normalnie funkcjonować.

Czy Oliwce uda się uciec z domu Jabłońskich? "Barwy Szczęścia" odcinek 2080. obejrzeć można już w czwartek, 6.06.2019 o godz. 20:10 w TVP2

Zobacz także: "Czarownica 2": jest już pierwszy zwiastun filmu, a w nim Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer! Kiedy premiera?

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Które polskie produkcje telewizyjne uznawane są za najlepsze przez widzów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów