Najnowszy film Patryka Vegi dostępny online! "Bad Boy" już jest na platformie Netflix

Antek Królikowski w czarnej kurtce na premierze filmu "Bad Boy"
Fotografia: PIOTR ZAJAC/REPORTER/East News

"Bad Boy" dopiero co miał premierę w kinach, a już pojawił się na Netfliksie! Najnowszy film Patryka Vegi od dziś możecie oglądać online na tej platformie.

Filmy Patryka Vegi online można oglądać od dłuższego czasu na platformie Netflix. Teraz pojawił się na niej także najnowszy film reżysera! Choć "Bad Boy", w którym główną rolę zagrał Antek Królikowski, premierę miał 21 lutego, czyli zaledwie miesiąc temu, dość szybko zniknął z ekranów kin w związku z rozprzestrzenieniem się w Polsce koronawirusa. W związku z tym teraz producenci postanowili umieścić go jak najszybciej dla Netfliksie, co jest dobrą wiadomością dla fanów Vegi.

Zobacz także: Lubisz "365 dni"? Netflix ma dla ciebie więcej! 5 filmów tego typu, które musisz zobaczyć

"Bad Boy" na platformie Netflix! Najnowszy film Patryka Vegi online

I tak właśnie na platformie Netflix pojawił się film "Bad Boy"! 

Jest to jeden z najnowszych filmów Patryka Vegi, który opowiada o ciemnych stronach piłkarskiego i kibicowskiego światka w Polsce. Reżyser tym razem postanowił rozliczyć się z rodzimymi klubami sportowymi, odsłaniając ciemne strony piłki nożnej. 

W produkcji zagrali znani polscy aktorzy, m.in.: Antek Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska oraz Piotr Stramowski

"Bad Boy" na platformie Netflix pojawił się 8 kwietnia rano, w związku z czym już możecie go oglądać! 

Zobacz także: Najnowsze polskie filmy, które teraz obejrzysz online

Uroczysta premiera najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Bad Boy" przyciągnęła wiele znanych osób. Na prezentacji produkcji nie mogło zabraknąć plejady polskich gwiazd. Co się działo na czerwonym dywanie? Sami zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów