Pamiętacie "Atomówki"? Popularna kreskówka powróci w formie serialu!

Paulina Ermel 25.08.2020
Atomówki
Fotografia: CARTOON NETWORK/WARNER BROS / AlbumEAST NEWS

Fani Bajki, Bójki i Brawurki na pewno się ucieszą. "Atomówki" powracają!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Kultowa bajka "Atomówki", która emitowana była w latach 1998-2005, powraca! Tym razem jednak nie będziemy oglądać jej w wersji animowanej, a w formie normalnego, regularnego serialu z aktorami!

Popularna kreskówka o dziewczynkach, które walczyły ze złem na świecie, powróci, ale w nieco zmienionej formie. Jak teraz będą wyglądały przygody obdarzonych supermocą bohaterek?

"Atomówki": kreskówka wróci jako serial

Serial animowany, który studio Hanna-Barbera wyprodukowało dla Cartoon Network, podbił serca dzieci na całym świecie. Ale nie tylko dzieci. Produkcja szybko zyskała miano kultowej, a dzisiaj mówi się o jej remake'u!

Nową wersją "Atomówek" ma się zająć amerykańska telewizja The CW. Wygląda na to, że twórcy uwzględnią również czas, jaki minął między emisją bajki, a premierą serialu. Bohaterki nowej serii będą miały bowiem po 20 lat i będą już dorosłymi kobietami.

Bajka, Bójka i Brawurka będą rozpamiętywać nieszczęśliwe dzieciństwo, które upłynęło im pod znakiem walki ze złem. Tymczasem świat znów dojdzie do punktu, w którym złe siły zaczną brać górę, a superbohaterki będą musiały zdecydować, czy pomogą w nadchodzącym starciu.

Obejrzycie nowe przygody atomówek, które zostały stworzone przez profesora Atomusa z "cukru, słodkości, różnych śliczności i związku X", który niechcący wkradł się do przygotowywanej przez niego mikstury? My czekamy z niecierpliwością!

Lata 90. obfitowały w seriale! Niektóre z nich szybko zyskały miano kultowych. Które najchętniej oglądali Polacy? Zobaczcie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów