03.11.2017 15:17

Antonio Banderas wystąpi w filmie o Pablu Picassie. Aktor przeszedł do roli ogromną metamorfozę

W niczym nie przypomina siebie samego.

Antonio Banderas

Fotografia: EAST NEWS

Ken Biller tworzy dla stacji National Geographic intrygujący cykl dotyczący wybitnych osobistości. Pierwsza część „Geniusza” dotyczyła życiorysu Alberta Einsteina. Tym razem producent postanowił przedstawić biografię i twórczość wybitnego malarza, Pabla Picassa. We wrześniu magazyn „Variety” donosił, że główną postać ma zagrać Antonio Banderas. Teraz możemy podziwiać pierwsze zdjęcia z planu filmu, którego premiera przewidziana jest na 2018 rok.

Trzeba przyznać, że twórcy wzięli sobie do serca wizerunek malarza. Charakteryzacja aktora znanego z „Desperado” jest godna podziwu. Banderas, kojarzony z mocnymi rysami twarzy i ciemnymi włosami, na planie „Geniusza 2” w niczym nie przypomina siebie. Gwiazdor zdradza, że jest niezwykle podekscytowany filmem dokumentalnym o malarzu.

"

Strasznie się cieszę, że jestem w ekipie pracującej nad historią jednego z najbardziej kreatywnych malarzy świata – powiedział Banderas. "

Aktor nie kryje tego, że od zawsze fascynował go życiorys Picasso. Teraz będzie mógł oddać hołd znanemu malarzowi swoją wybitną grą aktorską. Jak widać po charakteryzacji, film powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. 

Pablo Picasso i Antonio Banderas jako malarz

Fotografie: EAST NEWS