Anna Mucha zagra w 3. części "Kogla-mogla". Pokazała pierwsze zdjęcie z planu

Magdalena Barszczak 02.10.2018
Anna Mucha
Fotografia: Instagram.com/taannamucha

A obok niej młody, przystojny aktor. O kogo chodzi?

Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie nowym aktorskim wyzwaniem. Kilka dni temu poinformowała, że ruszyły zdjęcia do filmu, w którym zagra. Wpis był dosyć enigmatyczny, jednak już wiadomo, o jaką produkcję chodzi.

Anna Mucha pokazała zdjęcie z planu

Początkowo aktorka podziękowała za wsparcie fanów, jednak zachowała szczegóły przedsięwzięcia dla siebie. Kilka dni później uchyliła rąbka tajemnicy. Mucha dołączy do obsady 3. części kultowej polskiej komedii. Właśnie ruszyły zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3".

Kto z nas nie pamięta kultowych tekstów żony docenta Wolańskiego (w tej roli Ewa Kasprzyk)? Teraz do grona starszych aktorów dołączy młodsze pokolenie. Mucha zamieściła w sieci zdjęcie z Nikodemem Rozbickim, który wcieli się w syna Katarzyny Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska).  

Ależ u mnie ostatnio misz masz! Ba! można powiedzieć, że nawet «Kogel-mogel»"- napisała na Instagramie.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" - obsada, kiedy premiera

"Miszmasz" będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat. Znów przeniesiemy się do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie mieszka Kasia. Po latach pobytu w Holandii na "stare śmieci" wraca jej trzydziestoletni syn.

Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki (Aleksandra Hamkało) - informuje spółka MTL Maxfilm, odpowiadająca za produkcję.

Oprócz Grażyny Błęckiej-Kolskiej na ekrany powrócą znani z poprzednich części aktorzy: Katarzyna Łaniewska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Paweł Nowisz, Wiktor Zborowski czy Jerzy Rogalski.

Nie zabraknie też nowych twarzy. Do obsady obok Muchy i Rozbickiego dołączą: Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Małgorzata Rożniatowska i Joanna Jarmołowicz.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, zdjęcia do trzeciej części komedii rozpoczęły się pod koniec września. Podobnie jak wcześniej za scenariusz odpowiedzialna jest Ilona Łepkowska. Reżyserem jest Konrad Piwowarski. Film będziemy mogli obejrzeć najwcześniej na początku przyszłego roku.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz kultowe sceny z "Kogla-mogla":

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów