Jennifer Aniston zapytana o powrót "Przyjaciół". Niespodziewana reakcja. Jest szansa na kontynuację?

Jennifer Aniston u Ellen DeGeneres o "Przyjaciołach"
Fotografia: YouTube/TheEllenShow

Jennifer Aniston była gościem w programie Ellen DeGeneres. Czy aktorka wyobraża sobie powrót "Przyjaciół"?

Przyjaciele” wciąż pozostają jednym z ulubionych seriali widzów na całym świecie. Produkcja, która zdobyła ogromną popularność w latach dziewięćdziesiątych, wciąż jest na czasie, o czym świadczy nawet jej umieszczenie na platformie Netflix. Wierni fani „Przyjaciół” wciąż mają nadzieję na to, że być może kiedyś dojdzie do kontynuacji ich ulubionego serialu, pomimo tego, że aktorzy, którzy wcielali się w główne role, nie są przekonani do tego pomysłu.

Zobacz także: Matthew Perry nie chce powrotu „Przyjaciół”. Z jednego powodu

Niedawno w programie „Ellen DeGeneres Show”, z okazji urodzin prowadzącej, pojawiła się Jennifer Aniston. Aktorka złożyła prowadzącej życzenia i obie panie wspominały swoje dawne spotkania. W pewnym momencie jednak musiało paść pytanie o najpopularniejszy serial z udziałem aktorki, czyli oczywiście „Przyjaciół”. Ellen, w imieniu zgromadzonej publiczności i licznej ilości widzów, zapytała Jennifer o to, czy dopuszcza możliwość powrotu serialu z jej udziałem.

Wszystko jest możliwe – powiedziała Aniston, co spotkało się z gromkimi brawami publiczności.

Aktorka dodała żartobliwie na potwierdzenie swoich słów, że nawet „George Clooney wziął ślub”. I dodała, że to jest cudowne, że wszystko może się wydarzyć. W ten sposób ucięła temat „Przyjaciół”, pozostawiając w sercach widzów nadzieję na to, że być może kiedyś serial powróci na ekrany telewizorów. Zobaczcie, jak wyglądała rozmowa Jennifer z Ellen.

Dlaczego zdaniem Aniston powrót „Przyjaciół” może się nie udać?

Choć słowa Jennifer Aniston w programie Ellen DeGeneres obudziły nadzieje publiczności, we wcześniejszych wywiadach w ubiegłych latach aktorka opowiadała, że w dzisiejszych czasach trudno byłoby zadbać o taki klimat serialu jak w latach dziewięćdziesiątych. Wszystko przez to, jak bardzo zmieniło się podejście ludzi do przyjaźni, a także rozwój technologiczny.

Teraz masz komputer, telewizor i telefon. (…) Jeżeli „Przyjaciele” zostaną stworzeni dzisiaj, kawiarnia będzie pełna ludzi wpatrujących się w smartfony. Nie będzie żadnych życiowych sytuacji ani rozmów – powiedziała w rozmowie z Arianną Huffington Aniston.

Inni aktorzy, którzy wcielali się w główne role również są zdania, że pomysł powrotu „Przyjaciół” nie jest najlepszy. Wydaje nam się zatem, że musimy zadowolić się tym, co już mamy. W końcu dotychczas powstałe odcinku serialu nadal bawią do łez i nie nudzą, a przy okazji możemy odkryć wiele smaczków, których nie zauważyliśmy za pierwszym razem.

Zobacz także: Fani „Przyjaciół” wyliczają wpadki, których wcześniej nikt nie zauważył. Najdziwniejsza ta z Rachel

Jennifer Aniston o powrocie "Przyjaciół"
Rozwiąż quiz

Rozpoznaj komedię z lat 90. po jednym kadrze. Banał? Sprawdź, czy rozwiążesz quiz bezbłędnie

całaona
Fotografia: www.youtube.pl

1. Niezdarna Laney, która nie grzeszy popularnością zmienia się w piękną kobietą, o której marzy większość chłopców.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów