Naga Amber Heard w nowym filmie z Deppem. Zwiastun budzi emocje

Anna Respondek 07.06.2018
Amber Heard i Johnny Depp
Fotografia: EAST NEWS

Amber Heard zdecydowała się zagrać w bardzo odważnych scenach. Nie to jednak sprawia, że o filmie "London Fields" będzie głośno. 

Amber Heard to jedna z piękniejszych aktorek Hollywood, której kariera ruszyła z górki po ślubie ze znanym aktorem Johnnym Deppem. Niestety małżeństwo gwiazdorskiej pary nie przetrwało, a rozwód zamienił się w prawdziwą lawinę oskarżeń. 

Zobacz także: Johnny Depp przeraził fanów swoim wyglądem. Czy jest chory?

Amber wyjawiła mediom, że Depp znęcał się nad nią i regularnie nadużywał alkoholu i narkotyków. Między małżonkami wybuchł skandal, a sprawa rozwodowa ciągnęła się przez długie miesiące. Fani podzielili się na dwa obozy. Część uważała, że młodej aktorce zależało jedynie na pieniądzach Johnny'ego. Ostatecznie spór udało się rozwiązać i para rozwiodła się w 2017 roku. 

Heard i Depp w jednym filmie

Właśnie pojawił się zwiastun najnowszego filmu Amber, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Skąd takie zainteresowanie? "London Fields" zaczęto kręcić w 2015 roku, kiedy to Heard była jeszcze żoną Deppa. Właśnie z tego względu w produkcji pojawili się oboje, co obecnie budzi niemałe kontrowersje. Premierę filmu ustalono na sierpień tego roku. 

Fabuła produkcji została oparta na podstawie powieści Martina Amisa. Opowiada ona o Nicoli Six, kobiecie widzącej przyszłość. Główna bohaterka w jednej ze swoich wizji widzi, że niedługo padnie ofiarą morderstwa. Od tego momentu stara się znaleźć swojego prześladowcę. Pikanterii dodaje fakt, że w filmie zobaczymy wiele rozbieranych i odważnych scen. Na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi: Billy Bob Thornton, Cara Delevigne, Jim Strugess czy Theo James. Depp wcieli się w jedną z pobocznych postaci.

Pójdziecie zobaczyć najnowszy film Amber? ;)

Zobacz także: Jak wygląda syn Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis? Wyrośnie na przystojniaka?

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów