Aleksandra Woźniak żałuje udziału w "13 posterunku". Jak dziś wygląda gwiazda lat 90?

Aleksandra Woźniak z grzywką w latach 90.
Fotografia: KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER/East News

Zagrała Kasię w "13 posterunku" i kilku innych serialach. Potem zniknęła z mediów. Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak? Jak potoczyła się jej kariera?

Aleksandra Woźniak popularność w Polsce zyskała dzięki roli Kasi w serialu "13 posterunek". Blond włosa piękność zyskała ogromną sympatię widzów i stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd lat 90. I choć potem pojawiała się jeszcze w innych serialach, to łatka Kasi została do niej przyklejona na stałe. Dziś aktorka żałuje decyzji o występie w "13 posterunku". Co później robiła w życiu i jak obecnie wygląda?

Zobacz także: Edyta i Cezary Pazura świętowali 10. rocznicę ślubu. Para pokazała piękne zdjęcia!

Aleksandra Woźniak: jak dziś wygląda Kasia z "13 posterunku"?

Aleksandra Woźniak na wiele lat zniknęła z mediów. Aktorka ma dwie córki, bliźniaczki, ze swojego związku z Tomaszem Kuszłejko. Obecnie ma trzeciego męża, Szymona Miszewskiego, który wspiera ją w wychowywaniu dzieci.

Właśnie w związku z ukochanym, który pochodzi z Gdańska, zamieszkała w Trójmieście. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, że na dobre zrezygnowała z show-biznesu. 

Najpierw mi się wydawało, że urodzę dzieci, za cztery miesiące będzie niania, a ja wrócę na plan. Życie te plany zweryfikowało, decyzja była taka, że będę z nimi w domu - opowiedziała. 

Aktorka po swoim występie w "13 posterunku" była jeszcze obecna na ekranie. Zagrała w takich produkcjach telewizyjnych jak: "Plebania", "Daleko od noszy" oraz "Linia życia". Ten ostatni, który emitowany był w 2011 roku, stał się jednocześnie ostatnim epizodem w jej dotychczasowym portfolio. Później na próżno było jej szukać na ekranie. Aktorka ubolewa jedynie nad tym, że została zaszufladkowana jako aktorka z seriali komediowych. 

Gdybym wiedziała, co się wydarzy później, nie zagrałabym w "13 posterunku". Wcześniej moja droga zawodowa wyglądała zupełnie inaczej. Debiutowałam u Doroty Kędzierzawskiej, grałam u Feliksa Falka, Filipa Zylbera i powolutku, krok po kroku budowałam swoją pozycję zawodową. Nie byłam popularną, ale doceniano mnie w środowisku. Może gdybym dalej szła tą drogą, dziś nie rozdawałabym autografów, ale za to osiągnęłabym to, na czym mi zależało, czyli brałabym udział w ambitnych projektach - powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak! Bardzo się zmieniła?

Zobacz także: Serial "Moda na sukces" był ogromnym sukcesem. Jak dzisiaj wyglądają najpopularniejsi aktorzy? 

Aleksandra Woźniak 2019
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Aleksandra Woźniak 2019
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów