Aktor "Titanica" zagra Marlona Brando. Film odsłoni kilka tajemnic z życia legendy kina

Magdalena Barszczak 16.01.2019
Billy Zane
Fotografia: Twentieth Century Fox / Paramoun/Collection Christophel/East New

Billy Zane, znany z roli narzeczonego Kate Winslet w "Titanicu", wcieli się w legendarnego aktora.

Aktor "Titanica" zagra legendę kina, Marlona Brando! Billy Zane, który był rywalem DiCaprio w walce o serce Kate Winslet, zajmie się także produkcją filmu. Akcja ma rozgrywać się w latach 1969-74, kiedy Brando przygotowywał się do największych ról swojego życia - w "Ojcu Chrzestnym" i "Ostatnim tangu w Paryżu".

Nieznane fakty z życia legendy kina w filmie "Waltzing With Brando"

Fabuła filmu będzie oparta na wspomnieniach Bernarda Judge'a, który współpracował z Brando w latach 60. i 70. - przypomina "Variety". Gwiazdor przekonywał wtedy architekta do zbudowania ekologicznego osiedla na niezamieszkałej wyspie w Polinezji Francuskiej.

"Waltzing With Brando" ukaże nieznane oblicze laureata Oscarów za role w "Ojcu chrzestnym" i filmie "Na nabrzeżach". Brando uciekał od blasku jupiterów i małą wyspę traktował jak swój azyl. Do rozmów między mężczyznami dochodziło w czasie budowania posiadłości gwiazdy kina. Judge spisał swoje wspomnienia w wydanej w 2011 roku książce "Waltzing with Brando: Planning a Paradise in Tahiti".

Data premiery pozostaje nieznana, ale wiadomo, że zdjęcia mają ruszyć w tym roku. Za reżyserię odpowiada Bill Fishman, który napisał także scenariusz. Pracował on już z Zanem w filmie "Posse - Opowieść o Jesse Lee" z 1993 roku.

Czy Zane pasuje do roli Marlona Brando? Internauci są podzieleni. A wy jak sądzicie?

Zobacz także: "Titanic" kryje wiele sekretów. To mogło wam umknąć podczas oglądania filmu!

Lubisz polskie kino? Zobacz, które produkcje zostały najlepiej ocenione przez widzów i krytyków

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów