Agnieszka Grochowska w debiucie reżyserskim gwiazdora "Opowieści podręcznej". Zobacz zwiastun!

Agnieszka Grochowska w filmie "Moja gwiazda. Teen Spirit"
Fotografia: Materiały prasowe/Monolith Films

Agnieszka Grochowska wystąpi w kolejnej zagranicznej produkcji u boku gwiazd! Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera filmu "Moja gwiazda. Teen Spirit".

Agnieszka Grochowska popularność w Polsce zdobyła dzięki roli w kultowym filmie "Tylko mnie kochaj". Aktorka od pewnego czasu spełnia swój amerykański sen. Jakiś czas temu wystąpiła m.in. w filmie "System", w którym główną rolę zagrał Tom Hardy. Teraz czas na nową produkcję z jej udziałem! "Moja gwiazda. Teen Spirit" to debiut reżyserski Maxa Minghelli - aktora, który zagrał Nicka w serialu "Opowieść podręcznej". Zobacz zwiastun filmu!

Zobacz także: Joanna Kulig w serialu Netflixa! Będzie współpracować z reżyserem "La La Land" 

"Moja gwiazda. Teen Spirit": Agnieszka Grochowska u boku gwiazd!

"Moja gwiazda. Teen Spirit" to film opowiadający o Violet, która marzy o karierze w brytyjskim show-biznesie. Jej matka widzi przyszłość córki nieco inaczej. Violet za wszelką cenę jednak próbuje udowodnić, że zasługuje na sławę.

Co ciekawe, Violet z pochodzenia jest Polką! W jej postać wciela się Elle Fanning, która szerszej publiczności znana jest z roli Aurory w "Czarownicy". Jej matkę, Marlę, zagra właśnie Agnieszka Grochowska! W obsadzie produkcji znalazła się także Rebeca Hall, która zagrała w tak głośnych filmach hollywoodzkich jak: "Miasto złodziei", "Vicky Cristina Barcelona", "Iron Man 3" oraz "Prestiż".

Film "Moja gwiazda. Teen Spirit" to nie tylko utalentowana obsada. To także niezwykła ścieżka dźwiękowa. W produkcji wykorzystane zostały utwory takich gwiazd jak: Ariana Grande, Annie Lenox, Ellie Goulding oraz Katy Perry. Nie możecie tego przegapić!

Premiera filmu "Moja gwiazda. Teen Spirit" odbędzie się 5 lipca 2019 roku. Już teraz zobacz zwiastun produkcji!

Zobacz także: "Vox Lux" - opinie o nowym filmie z Natalie Portman [recenzja]

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów