Polska aktorka u boku Pattinsona i Binoche! Zobacz zwiastun "High Life"

Robert Pattinson na premierze filmu "High Life"
Fotografia: Stephen Lovekin/Variety/REX/Shutterstock/East News

Kulig, Zawierucha... teraz czas na kolejną aktorkę! W filmie "High Life" zagrali Robert Pattinson i Juliette Binoche oraz polska aktorka. Kiedy premiera?

Polscy aktorzy ostatnio są coraz popularniejsi za granicami naszego kraju. Jeszcze niedawno świat oszalał na punkcie "Zimnej wojny" oraz Joanny Kulig i Tomasza Kota, którzy odegrali w filmie główne role. Potem przyszedł czas na Pawła Zawieruchę, który wystąpi u Tarantino. Teraz w sieci pojawił się zwiastun najnowszego filmu z Robertem Pattinsonem oraz Juliette Binoche, a w nim… Agata Buzek.

Agata Buzek u boku Roberta Pattinsona

"High Life" to najnowszy film francuskiej reżyserki, Claire Denis. Jest to opowieść o mężczyźnie, który wraz z córką żyje na pokładzie statku kosmicznego. To specyficzny film science-fiction, w którym główną rolę odgrywają emocje bohaterów. W głównej roli zobaczyć możemy Roberta Pattinsona. Co ciekawe, część produkcji powstała w Polsce. A na ekranie pojawia się Agata Buzek, którą możemy zobaczyć również w najnowszym zwiastunie produkcji.

Agata Buzek jest doskonale znana polskim widzom. Córka byłego premiera, Jerzego Buzka, jest utalentowaną i wyróżnianą aktorką. W 2009 roku otrzymała nagrodę Orła za pierwszoplanową rolę w filmie "Rewers". Teraz jej nazwisko pojawia się w czołówce filmu "High Life", obok hollywoodzkich gwiazd. Jesteśmy dumni i gratulujemy! Produkcja swoją światową premierę miała 9 września. Polska premiera odbędzie się w 2019 roku.  Zobaczcie zwiastun "High Life", w którym również możemy zobaczyć Agatę Buzek.

Zobacz także: 50 najlepszych filmów romantycznych

Juliette Binoche, Mia Goth, Robert Pattinson, Agata Buzek
Fotografia: GTRES/G3 Online/East News
Mia Goth, Juliette Binoche, Agata Buzek, Robert Pattinson
Fotografia: Michael Murdock/SplashNews.com/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie tylko Paweł Zawierucha! Ci polscy aktorzy robią karierę za granicą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów