"39 i pół" wraca na ekrany! Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu TVN

Tomasz Karolak w skórzanej kurtce jako Darek w serialu TVN "39 i pół"
Fotografia: TOMASZ GAWALKIEWICZ/REPORTER/East News

Serial "39 i pół" cieszył się ogromną popularnością wśród widzów stacji TVN. Teraz, ku uciesze wszystkich fanów, powraca na ekrany.

Co za wiadomość! Już jesienią na antenę stacji TVN powróci serial, który doskonale pamiętamy sprzed 10 lat. Chodzi oczywiście o "39 i pół", czyli serial, w którym główną rolę grał Tomasz Karolak, a który cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Właśnie ruszyły zdjęcia do kontynuacji produkcji. W tym serialu wiele obecnych gwiazd stawiało swoje pierwsze kroki na ekranie, m.in.: Alan Andersz, Antek Królikowski i Marina Łuczenko. Czy wszyscy powrócą w kontynuacji? Zdradzamy szczegóły! 

Zobacz także: Top Model powraca na antenę TVN! Ruszają castingi do programu

"39 i pół" jesienią w TVN

"39 i pół" to opowieść o losach Darka (Tomasz Karolak), mężczyzny w średnim wieku, który jest miłośnikiem punka i prowadzi hulaszczy tryb życia. Bohater w pewnym momencie, po ukończeniu 40 lat, postanowił wrócić do swojego "starego życia", które porzucił wiele lat wcześniej. Tym samym zaczął walczyć o rodzinę: żonę Ankę (Daria Widawska) i nastoletniego syna Patryka (Alan Andersz).

W produkcji dekadę temu, oprócz aktorów wcielających się w głównych bohaterów, zagrali również: Dorota Deląg, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Stelmaszyk, Magdalena BoczarskaMagdalena Zawadzka, Leonard Pietraszak, Antoni Królikowski i Marina.

Jak podaje portal "Wirtualne Media", TVN ogłosił właśnie, że "39 i pół" powróci jesienią, a w kontynuacji znów zobaczymy głównych aktorów. Trudno jednak powiedzieć, czy wszyscy, których wówczas mogliśmy oglądać na ekranie, znów wystąpią w serialu. Właśnie ruszyły pierwsze zdjęcia do kontynuacji "39 i pół". Zapewne niedługo dowiemy się, kto konkretnie znalazł się w obsadzie.

Wiemy już jednak, że fabuła będzie powiązana z opowieścią sprzed 10 lat, pojawią się jednak nowe wątki i całkiem nowi bohaterowie, którzy na pewno namieszają w życiu tych doskonale nam już znanych. 

Będziecie oglądać kontynuację "39 i pół"?

Zobacz także: Kożuchowska zarabia mniej od Karolaka? Gaże aktorów serialowych za jeden dzień zdjęciowy robią wrażenie

Oglądając jakiś serial całymi sezonami łatwo jest zżyć się z jego bohaterami. Są takie serialowe pary, które podbiły nasze serca i chcielibyśmy, żeby istniały naprawdę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów