Blanka Lipińska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia i filmy z planu "365 dni". Działo się!

Blanka Lipińska w różowej sukni z piórami na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "365 dni"
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Minął rok od pierwszego dnia zdjęciowego na planie filmu "365 dni". Z tej okazji Blanka Lipińska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia i filmiki.

Film "365 dni" swoją premierę miał w lutym 2020 roku, a niedługo potem wylądował na platformie Netflix, gdzie święci sukcesy. W błyskawicznym tempie podbił polski i zagraniczne rynki filmowe. 27 sierpnia minął dokładnie rok od rozpoczęcia zdjęć na planie filmu. Z tej okazji Blanka Lipińska, czyli autorka książki, na której podstawie powstała produkcja, opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia i filmiki z planu, które dotąd jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Zobacz także: Film "365 dni" osiągnął coś, czego nie udało się żadnej produkcji na Netflixie! Możemy być dumni?

"365 dni": zdjęcia i filmy z planu. Minął rok od pierwszego dnia zdjęć

Blanka Lipińska jest bardzo dumna ze swojej książki, a także filmu na jej podstawie. Nic więc dziwnego, że teraz postanowiła świętować!

Zdjęcia do filmu "365 dni" ruszyły dokładnie rok temu!

Dokładnie rok temu weszliśmy na plan "365 dni". Dokładnie 27.08. w Niepołomicach padł pierwszy klaps. Bardzo dobrze pamiętam ten dzień, było gorąco, a ja od kilku dni nie mogłam spać z tych emocji i, co dziwne, nie czułam zmęczenia. Na planie wszystko było takie nowe, trudne, ekscytujące, magiczne... To, co wcześniej było tylko w mojej głowie, nagle stawało się rzeczywistością - napisała autorka.

Blanka nie zapomniała o podziękowaniach dla całej ekipy. W szczególności wspomniała oczywiście o głównych bohaterach. Nie zabrakło pikantnych wspomnień! 

Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka - dziękuję kochani, że daliście życie głównym bohaterom, dziękuję za moc, którą mają i najlepszy sex ever. Kocham was i do zobaczenia niebawem - napisała.

Na zdjęciach możemy zobaczyć oczywiście Blankę w towarzystwie aktorów, przede wszystkim przystojnego Włocha. Widzimy też próbę taneczną bohaterów do jednej ze scen, do której przygotowywał ich Stefano Terrazzino. Nie zabrakło też szalonego filmiku prosto z planu. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: 9 produkcji na Netflixie z pikantnymi scenami. Przy nich "365 dni" to pikuś

Oglądałeś film "365 dni"? A może czytałeś książkę? Sprawdź, jak dobrze znasz fabułę!

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone na planie filmu "365 dni"
Rozwiąż quiz

Lubisz "365 dni"? Przekonaj się, jak uważnie oglądałeś ten film!

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone na planie filmu "365 dni"

1. Jak Massimo dowiedział się o istnieniu Laury?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów