Znamy całą obsadę filmu "365 dni"! Wśród gwiazd Stockinger i Urbańska

Blanka Lipińska w białej koszuli prezentuje swoją książkę "365 dni"
Fotografia: Damian Klamka/East News

Już wiemy, kto zagra w filmie "365 dni"! Blanka Lipińska ogłosiła aktorów, którzy pojawią się w ekranizacji jej bestsellera. Jak wam podoba się taka obsada?

Najgłośniejszy polski erotyk teraz zostanie zekranizowany! "365 dni" to powieść Blanki Lipińskiej, która już w 2020 roku pojawi się na dużym ekranie. W Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której ogłoszono obsadę filmu. Okazuje się, że w produkcji nie zabraknie kilku bardzo znanych aktorów. Wśród nich znaleźli się m.in.: Tomasz Stockinger, Natasza Urbańska i Magdalena Lamparska. A kto zagra głównych bohaterów? Teraz już wszystko stało się jasne!

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała odważne zdjęcie w bikini. "Mam 35 lat, rozstępy, cellulit"

"365 dni": obsada filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej

Michał Piróg, który poprowadził warszawską konferencję prasową "365 dni", ogłosił aktorów, którzy wcielą się w bohaterów książki Blanki Lipińskiej. Tym samym wiemy już, kto wcieli się w głównych bohaterów. 

W rolę głównej bohaterki, Laury, wcieli się Anna Maria Sieklucka, która jest absolwentką wrocławskiej filii krakowskiej PWST. Przystojnego Massimo zagra natomiast równie przystojny aktor, włoskiego pochodzenia, Michele Morrone

Oprócz nich w filmie wystąpi także kilku innych, znanych, polski aktorów. Tomasz Stockinger zagra ojca Laury. Natasza Urbańska wcieli się w postać byłej partnerki Massimo. Magdalena Lamparska natomiast zagra Olgę, najlepszą przyjaciółkę Laury

Zobacz także: Internautka zarzuca Pirógowi hipokryzję. Jest odpowiedź gwiazdora

W filmie pojawi się także Natalia Janoszek, która jest polską aktorką i robi karierę w Bollywood. Wcieli się w rolę siostry Laury, Karoliny. Obsada będzie iście międzynarodowa. Znalazł się w niej bowiem również Włoch, Otar Saralidze, który zagra brata Massimo, Domenico.

W roli Projektantów zobaczymy, znanych z serialu "Królowe życia", Rafała Grabiasa oraz Gabriela Seweryna

"365 dni": o czym jest książka Blanki Lipińskiej?

Główną bohaterką książki jest właśnie Laura, która wyjeżdża na Sycylię wraz ze swoim chłopakiem, Martinem, oraz dwójką przyjaciół. Dziewczyna jednak zostaje porwana w dniu swoich 29. urodzin. Porywaczem okazuje się niezwykle przystojny Massimo, który postanowił, że da dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała. 

Premiera filmu "365 dni" odbędzie się w 2020 roku.

Zobacz także: Nowa książka autorki "Pięćdziesięciu twarzy Greya"! Premiera już w kwietniu

Chciałbyś kiedyś zagrać w filmie? A może marzy ci się kariera aktorska? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać.

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów