"365 dni" na platformie Netflix! Od kiedy film będzie dostępny online?

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na planie filmu "365 dni"
Fotografia: Materiały prasowe/NEXT FILM

Czy to żart, czy może prawda? Netflix ogłosił, że "365 dni" pojawi się w ich bibliotece, a fani powieści Blanki Lipińskiej nie mogą wyjść z zachwytu! 

"365 dni" to głośny film na podstawie równie głośnej i kontrowersyjnej książki napisanej przez Blankę Lipińską. Ekranizacja spotkała się z różnymi opiniami i trudno się dziwić, że dużo osób chce ją zobaczyć. Premiera filmu odbyła się 7 lutego, jednak niedługo później kina zostały zamknięte przez koronawirusa. Fani książki i filmu Blanki zaczęli wypytywać autorkę i dystrybutora o to, kiedy produkcja będzie dostępna online. Dziś już wiemy, że pojawi się na platformie Netlifx!

Zobacz także: Najnowsze polskie filmy, które teraz obejrzysz online

"365 dni" na platformie Netflix! Od kiedy film będzie dostępny online?

Netflix opublikował zabawny post, w którym zadał swoim użytkownikom pytanie.

Tym samym najpopularniejsza platforma streamingowa na świecie ogłosiła, że już 1 kwietnia "365 dni" pojawi się w ich bibliotece.

Fani oczywiście zaczęli zgadywać, które z wyżej wymienionych zdań jest prawdziwe. Netflix w komentarzach potwierdził jednak, że rację mają ci, którzy stawiają na film na podstawie książki Lipińskiej.

"365 dni" na Netfliksie pojawi się 1 kwietnia. Cieszycie się?

Zobacz także: Lipińska i Baron na pierwszym wspólnym zdjęciu. "A teraz płoń internecie"

Premiera "365 dni" przyciągnęła wiele gwiazd, nie tylko aktorów, którzy wystąpili w produkcji. Zobaczcie stylizacje! Blanka Lipińska na czerwonym dywanie pozowała z rodzicami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów