"Taśmy to dopiero początek". Wkrótce premiera 2. sezonu "13 powodów"!

Katarzyna Leszczyńska 02.05.2018
"13 powodów" sezon 2
Fotografia: YouTube/Netflix

Znamy datę premiery 2. sezonu "13 powodów". Najnowszy zwiastun robi wrażenie! Okazuje się, że powodów, dlaczego Hannah się zabiła, jest znacznie więcej.

Już za kilka dni powróci serial, który wzbudził wiele kontrowersji na całym świecie. Trudna tematyka, drastyczne sceny i prawda, przez którą przechodzi niejedna nastolatka. Hannah Baker powraca ze swoją przerażającą historią w serialu „13 powodów”.

Zobacz także: Netflix Polska – ceny i oferta. Jakie filmy i seriale warto obejrzeć na platformie?

Ostatnio Netflix opublikował nowy zwiastun drugiego sezonu „13 powodów”, którego premiera zapowiedziana jest już na 18 maja. Trzeba przyznać, że już sam trailer robi wrażenie. I choć wydawało nam się, że znamy już wszystkie powody, przez które Hannah popełniła samobójstwo, napis „Taśmy to dopiero początek” wskazuje, że będzie ich znacznie więcej. Jej koledzy i koleżanki ze szkoły będą musieli stawić czoła nowym oskarżeniom.

„13 powodów” 2 – zwiastun

Scenariusz pierwszego sezonu oparty został na książce Jay Asher. Historia jednak zakończyła się wraz z ostatnim odcinkiem. Opowieść do kolejnego sezonu jest już tworzona przez scenarzystów serialu. Czy uda im się utrzymać klimat pierwszej odsłony? Przekonamy się już niedługo. Jesteście ciekawi? Zobaczcie, jak zapowiada się 2 sezon „13 powodów”!

Zobacz także: Najlepsze seriale dla kobiet od Netflixa. O kobietach i dla kobiet

Zobaczcie w poniższej galerii najpopularniejsze seriale 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów