Wygraj voucher o wartości 400 zł na warsztaty kulinarne MAKRO!

Marta Wilczkowska 28.05.2018
Wygraj voucher o wartości 400 zł na warsztaty kulinarne MAKRO!
Fotografia: Materiały prasowe

Prześlij nam zdjęcie ze swojego wytrawnego grillowania i wygraj udział w warsztatach kulinarnych MAKRO!

Sezon grillowy trwa w najlepsze, a Polacy prześcigają się w pomysłach

na nowoczesne, wykwintne i pyszne dania z rusztu.

Przekąski, przystawki, warzywa, mięsa, ryby, owoce morza... polska wyobraźnia kulinarna nie zna granic! Grillowanie to również twój żywioł? Pochwal się zdjęciem swojej wersji nowoczesnej odsłony grilla i wygraj atrakcyjne nagrody! Do zgarnięcia są 4 vouchery na warsztaty kulinarne w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie, każdy o wartości 400 zł. Weź udział w konkursie!

Już w najbliższą środę, 27 czerwca jedna osoba będzie miała szansę wygrać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na dowolne warsztaty kulinarne w Akademii Inspiracji Makro https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/warsztaty

Wszystko zależy od Ciebie! Słuchaj Chillizet między godziną 7:00 - 10:00

Zapraszamy!

KONKURS ZAKOŃCZONY

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom.

Aneta G.

Marta K.

Paweł I.

Zuzanna T.

 

Informacje dotyczące danych osobowych
Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest organizator - Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Administrator”), adres: ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa, NIP: 5252208814, REGON: 017270730, adres e-mail: chillizet@chillizet.pl, dyżury techniczne w dni robocze od pon. do pt. w godz. 10:00 – 16:00.

Od dnia 25 maja 2018 roku istnieje możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictwem adresu: iodo@eurozet.pl.
Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą o chronię danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku a od dnia 25 maja 2018 roku na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”[1]) w celu przeprowadzenia konkursu, prowadzenia komunikacji, wydania nagród, a także – w zakresie imienia, pierwszej litery nazwiska oraz nazwy miejscowości zamieszkania – w celu opublikowania na liście zwycięzców znajdującej się stronie internetowej www.chillizet.pl.

Administrator powierza przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu podmiotom biorącym udział w obsłudze konkursu oraz podmiotom biorącym udział w wydaniu lub doręczeniu nagrody.
Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu przez czas trwania konkursu, a po zakończeniu konkursu przez okres wymagany bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, np. wynikających z przepisów prawa podatkowego czy rachunkowości.

Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do dotyczących uczestnika danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych oraz do przeniesienia danych. W przypadku żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnik nie będzie mógł kontynuować udziału w Konkursie.

Od dnia 25 maja 2018 roku uczestnikowi konkursu przysługuje także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
Podanie przez Uczestnika danych osobowych, adekwatnie do treści regulaminu konkursu, jest warunkiem uczestnictwa w niej lub odbioru nagrody i jest dobrowolne. Konsekwencją braku ich podania jest brak możliwości wzięcia udziału w konkursie lub brak otrzymania nagrody.

[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów