Wygraj słuchawki
Jabra Evolve 75e

Rozmawiaj, pracuj i doświadczaj muzycznej rozrywki

na najwyższym poziomie.

Wygraj słuchawki Dowiedz się więcej

Profesjonalny dźwięk

i perfekcyjne dopasowanie

Technologia potrójnych mikrofonów tworzy wyjątkową strefę rozmowy i gwarantuje, że doskonale Cię słychać, podczas gdy niepożądane dźwięki są skutecznie eliminowane. Konstrukcja z pałąkiem na szyję oraz bezprzewodowe słuchawki douszne z wymiennymi wkładkami żelowymi zapewniają komfort i wygodę.  

skype_logo

 Z certyfikatem Skype for Business

Inteligentne sterowniki do pracy i zabawy

Rozmawiaj, załatwiaj sprawy służbowe, korzystaj z asystenta głosowego, sprawdzaj informacje w internecie i… słuchaj muzyki!

Prowadź rozmowy i słuchaj 
muzyki tak długo, jak
potrzebujesz

Ciesz się 14-godzinnym czasem pracy baterii i możliwością

pełnego naładowania słuchawek już w 2 godziny.

ramka

Dowiedz się więcej o zestawie słuchawkowym

Jabra Evolve 75e

Odwiedź Jabra.pl

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wysokiej jakości słuchawkami bezprzewodowymi Jabra Evolve 75e – do muzyki, pracy i rozmów.

Dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom.

1) Karolina ze Szczecina

2) Joanna Cz. z Markuszowa

3) Marta Sz. z Gdyni

Sponsorem konkursu jest Jabra, producent bezprzewodowych zestawów

słuchawkowych i urządzeń głośnomówiących. Jabra - Dzięki nam życie 

brzmi lepiej.

 

Informacje dotyczące danych osobowych

Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest organizator - Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Administrator”), adres: ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa, NIP: 5252208814, REGON: 017270730, adres e-mail: chillizet@chillizet.pl, dyżury techniczne w dni robocze od pon. do pt. w godz. 10:00 – 16:00.

Od dnia 25 maja 2018 roku istnieje możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictwem adresu: iodo@eurozet.pl.

Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą o chronię danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku a od dnia 25 maja 2018 roku na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”[1]) w celu przeprowadzenia konkursu, prowadzenia komunikacji, wydania nagród, a także – w zakresie imienia, pierwszej litery nazwiska oraz nazwy miejscowości zamieszkania – w celu opublikowania na liście zwycięzców znajdującej się stronie internetowej www.chillizet.pl.

Administrator powierza przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu podmiotom biorącym udział w obsłudze konkursu oraz podmiotom biorącym udział w wydaniu lub doręczeniu nagrody.
Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu przez czas trwania konkursu, a po zakończeniu konkursu przez okres wymagany bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, np. wynikających z przepisów prawa podatkowego czy rachunkowości.

Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do dotyczących uczestnika danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych oraz do przeniesienia danych. W przypadku żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnik nie będzie mógł kontynuować udziału w Konkursie.

Od dnia 25 maja 2018 roku uczestnikowi konkursu przysługuje także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
Podanie przez Uczestnika danych osobowych, adekwatnie do treści regulaminu konkursu, jest warunkiem uczestnictwa w niej lub odbioru nagrody i jest dobrowolne. Konsekwencją braku ich podania jest brak możliwości wzięcia udziału w konkursie lub brak otrzymania nagrody.

[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)