Na antenie:

Udany duet na weekend

Nawigacja zaprowadziła Was na koniec świata? Przez roztargnienie

pomyliliście autobusy? A może przez nie do końca zrozumiały opis

dania w menu, zamówiliście naprawdę coś egzotycznego?

Weź udział w naszym konkursie i opisz najzabawniejszą przygodę, jaka spotkała Ciebie

i Twoją drugą połówkę podczas wspólnego urlopu! Przygodę, którą będziecie pamiętać

na zawsze.

Do wygrania pobyt dla dwojga w wyjątkowym Aparthotelu Five Seasons w Szklarskiej Porębie!

galeria-packshot

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia!

 

Five Seasons to kolekcja dwóch butikowych aparthoteli w centralnej lokalizacji Szklarskiej Poręby, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i harmonijnym wypoczynku. Optymalna liczba apartamentów w poszczególnych obiektach zapewnia wypoczynek z pełnym serwisem do pokoju. Beztroskie weekendy, leniwe wakacje czy odpoczynek w zaciszu własnej sauny to oferta dostępna przez cały rok. Fani górskich wycieczek i rowerowych eskapad znajdą swój raj w Five Seasons One. Zaś koneserów leniwych poranków i wyznawców festina lente zadowoli Five Seasons Two.

Five Seasons One z 29 apartamentami, znajduje się tuż obok Muzeum Minerałów i 600 m od wyciągu krzesełkowego SKI Arena Szrenica. Narciarze mają zapewnione miejsce na przechowanie sprzętu, zaś rowerzyści zamykane pomieszczenia na rowery, stacje techniczna oraz myjnie. Z kolei wielbiciele wędrówek górskich znajdą relaks w prywatnej saunie, przysmaki, specjały i tradycje w bogatym menu, a także rozluźniające masaże w SPA.

Five Seasons Two to 51 apartamentów, które znajdują się 900 m od wyciągu krzesełkowego SKI Arena Szrenica. Obiekt oferuje swoim Gościom odpoczynek na przestronnych tarasach i balkonach oraz w prywatnej saunie w łazience, a wieczorem zaprasza do włoskiej pizzerii.

galeria-trzy-fotki