Na antenie:

Rytuały naturalnego piękna w ChilliZET

Doceniasz swoje naturalne piękno? Dbasz o harmonie w swoim życiu? 

Weź udział w konkursie i podziel się swoim sekretem. Opisz nam swoje rytuały naturalnego piękna i wygraj zestaw kosmetyków Alkmie, opartych o naturalne składniki i najnowsze osiągnięcia biotechnologii.

W skład zestawu wchodzą:

peeling enzymatyczny Beauty: activate!, energetyzujący booster Source of energy,

kryształy relaksacyjne Pink meteors oraz świeca Woodland whisper.

alkmie-packshot-1

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia!

 

alkmie-packshot-2

Szukamy kobiet, które tworzą z pasją!

Alkmie (czyt. Alkmi) to firma stworzona przez kobietę, aby dawać radość, budować pewność siebie, sprawiać, aby każdy dzień był dla nas wspanialszy. Fundamentem powstania firmy było marzenie, które opierało się na niestandardowym podejściu do tworzenia produktów kosmetycznych. „(R)evolution Mindset" oznacza niezwykłe, wręcz rewolucyjne, nastawienie do podejmowanych wyzwań. Jest to idea, gdzie nie hierarchia, ale świetny pomysł zarządza przedsięwzięciem - efektem są najlepsze produkty. Alkmie to firma stworzona przez kobietę, dla której tworzenie unikalnych kosmetyków stało się życiowym celem i wielką radością. Wraz z nadejściem wiosny rozpoczynamy akcję „Be brave, be creative” - szukamy i wspieramy kobiety z podobną pasją tworzenia, które wyrażają siebie poprzez swoje prace, pomysły, talent. Pragniemy poznać ich historie i zaprosić do współpracy, mamy wspólny cel: pokazanie, że wewnętrzna siła, która jest w każdej kobiecie, ma moc urzeczywistniania zmian. Chcemy udowodnić, że postępowanie zawsze w zgodzie ze sobą, konsekwentne dążenie do celu i spełnianie marzeń, takich, które potencjalnie wydają się niemożliwe do zrealizowania, mogą sprawić, że życie będzie pełne twórczej radości. Kreowanie małej części świata, na którą mamy wpływ, daje niesamowitą satysfakcję. – mówi Justyna Żukowska-Bodnar, współzałożycielka marki.

interline-mobile
interline
alkmie-packshot-3

O akcji „Be brave, be creative”

Przez najbliższe miesiące na social mediach Alkmie będziemy szukać osób, które zdecydowały się na zmianę i zaczęły podążać własną drogą. Zgłaszać je mogą zarówno followersi, którzy chcą pomóc lubianej przez siebie twórczyni albo same zainteresowane. Branża nie ma znaczenia – to może być projektowanie torebek czy sukienek, szycie pledów, robienie nietuzinkowych mebli czy stworzenie ciekawej aplikacji. Warunkiem udziału jest, by produkt był oryginalny i niepowielony oraz by firma była albo na początku drogi biznesowej. Każde zgłoszenie wysyłane mailem na bebrave@alkmie.com lub zgłoszone w wiadomości prywatnej na SM, zostanie rozpatrzone przez nasze jurorki: Justynę Żukowską-Bodnar, Beatę Sadowską - dziennikarkę, blogerkę i Ambasadorkę Alkmie oraz laureatkę danego miesiąca. Ambasadorka przez miesiąc będzie przedstawiona na profilach marki w social mediach, gdzie opowie o swojej twórczości, produktach i filozofii życia. Będzie też testerką wybranych kosmetyków Alkmie. Więcej o akcji przeczytacie tutaj

Więcej informacji przeczytasz tutaj.