14.03.2018 11:59

Uśmiech odpręża i poprawia nastrój. Podnosi pewność siebie i zwiększa poczucie atrakcyjności.
Działa również łagodząco w sytuacjach kłopotliwych czy stresujących.

A Tobie? W jakiej sytuacji pomógł Ci uśmiech?
Przepuszczono Cię w kolejce na lotnisku? Upiekła Ci się jazda pociągiem bez biletu?
Podziel się z nami swoim wspomnieniem z uśmiechem w roli głównej oraz prześlij zdjęcie swojego porannego uśmiechu.
Najciekawsze i najzabawniejsze odpowiedzi nagrodzimy szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare.

Ponadto masz szansę odebrać zniżkę w wysokości 25% (słownie: dwadzieścia pięć procent) na wybrane szczoteczki marki Philips Sonicare (modele HX6921/06, HX8911/01, HX9172/14) wyrażając zgodę na kontakt marketingowy z Philips.

Konkurs zakończony. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Zwycięzcy

W dn. 23.03.2018 wygrała Maria H. z Krakowa

Odpowiedź: Było deszczowe majowe popołudnie 2011 rok. (...) ten dzień planowałam spędzić za miastem świętując urodziny przyjaciółki. Cały poranek spędziłam piekąc ciasto na przyjęcie. Gotowanie to moja pasja, także nikt nie przypuszczał, że pieczenie zakończy się (...) zakalcem. Co więcej, oczekiwana przeze mnie kurier jak na złość nie pojawiał się w drzwiach. (...) Czas uciekał, prezent zaginął w drodze, ciasto smętnie spoglądało na mnie z kuchennego stołu a moja frustracja narastała. Chwyciłam parasol i postanowiłam udać się na poszukiwania awaryjnego prezentu i równie awaryjnego ciasta. (...) postanowiłam wybrać się do odległej księgarni. Udało mi się kupić książkę i szybko zawróciłam w stronę domu. Przystanek od domu pojawił się kontroler biletów. (...) zaczęłam szukać w torebce biletu miesięcznego. Okazało się, że zostawiłam go w innej torebce Kiedy zdałam sobie z tego sprawę, wybuchłam śmiechem, bo emocje były już tak duże, że nie miałam siły się hamować. Kontroler spojrzał na mnie w podejrzany sposób, wypisał mandat i puścił mnie wolno. Na szczęście, byłam niedaleko od domu, (...) Na nieszczęście - chwilę po wyjściu z tramwaju usłyszałam za sobą głos: - Proszę Pani! Mam Pani książkę! - był to (...) mężczyzna, który sprawdzał bilety (...) - zostawiła ją Pani na krześle!. (...) - Oto książka. A co do mandatu, to proszę się nie przejmować - powiedział - znajdzie go Pani w książce. Okazało się, że nie dość, że uniknęłam płacenia mandatu, to także moim uśmiechem zdobyłam serce mojego przyszłego męża. Na fałszywym mandacie napisany został numer telefonu oraz dwa słowa na temat mojego gustu jako czytelnika

W dn. 23.03.2018 wygrała Maria H. z Krakowa

W dn. 22.03.2018 wygrała Anna C. z Pruszkowa

Odpowiedź: Dzień dobry Chilli Zet Chciałabym opowiedzieć o tym, co mi się nie tak dawno przydarzyło :-) Należę do tych zapominalskich i czasem zdarzy mi się wyjść z domu bez portfela, jednak telefon mam przy sobie zawsze! Pewnego ranka zatankowałam na stacji paliw (do pełna!) i zadowolona poszłam zapłacić... podchodzę do kasy, pan sprzedawca nabija należność i... wtedy właśnie spostrzegłam się, że portfela brak! A do domu daleko... jednocześnie spieszyłam się do pracy... uśmiechnęłam się i zapytałam, czy mogłabym zrobić przelew z telefonu do pana sprzedawcy. A on w zamian zapłacił za moj rachunek. Jakie to szczęście, ze mieliśmy konto w tym samym banku! (Choć bez uśmiechu, myślę że wspólny bank na nic by się nie zdał).

W dn. 22.03.2018 wygrała Anna C. z Pruszkowa

W dn. 21.03.2018 wygrała Klaudia Sz. z Krakowa

Odpowiedź: Wsiadałam do busu. Kierowca zapytał czy bilet studencki, a jestem po 30, wiec się promiennie uśmiechnęłam mówiąc, ze raczej seniorski ) Na co kierowca spojrzał na mnie i powiedział „Studencki!” I taki bilet mi sprzedał. Uśmiech odejmuje lat!

W dn. 21.03.2018 wygrała Klaudia Sz. z Krakowa

W dn. 20.03.2018 wygrała Joanna M. z Białegostoku

Odpowiedź: Piękny i zdrowy uśmiech w moim zawodzie jest jedną z najważniejszych rzeczy, gdyż jestem śpiewaczką operową. Pewnego razu na koncercie ze stresu doznałam nagłej "amnezji" i nie dość, że pomieszałam tekst arii to jeszcze nie dośpiewałam paru fraz, na koniec szczerze i przepraszająco uśmiechnęłam się i dostałam od publiczności takie brawa jakich chyba jeszcze nigdy magiczna moc uśmiechu !!

W dn. 20.03.2018 wygrała Joanna M. z Białegostoku

W dn. 19.03.2018 wygrał Mirek G. z Łodzi

Odpowiedź: Mój znajomy posiada bardzo duże akwarium i zbiera różne ozdoby do niego. Będąc na wczasach w Grecji znalazłem bardzo piękny kamień, o strukturze jakiej nie widziałem nigdzie indziej i wyglądałby fantastycznie w tym akwarium. Swoje ważył i o parę kg został przekroczony limit bagażowy. Oczywiście pani z obsługi lotniska poinformowała o konieczności dokupienia limitu lub pozbycia się balastu. Z uśmiechem na ustach wytłumaczyłem co takiego wiozę. Okazało się, że jest zapaloną akwarystką i przepuściła mój bagaż.

W dn. 19.03.2018 wygrał Mirek G. z Łodzi