Odkryj Niemcy z ChilliZET oraz Los geht's

Poznaj Niemców Bliżej!

Chcesz poznać naszych zachodnich sąsiadów, ale obawiasz się bariery językowej?

Mamy na to sposób!

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Tylko teraz 10% zniżki dla słuchaczy Chillizet na kursy języka niemieckiego online, które startują już 5 września 2022 roku. Skorzystajcie z kodu chillizet10.

Rabat obowiązuje do 04.09.2022. Szczegóły znajdziecie tutaj.

fotki

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za udział w konkursie!

 

Misją szkoły językowej Los geht’s! jest nauczenie Polaków mówienia po niemiecku nie tylko poprawnie i elokwentnie, ale również pomoc w mówieniu na co dzień. Ale to nie wszystko! Szkoła pomaga pozbyć się bariery językowej i nabrać pewności siebie w mówieniu po niemiecku.

fotka

Lektorka Justyna Magic

Założycielką, lektorką i autorką kursów języka niemieckiego Los geht’s! jest Justyna Magic. Śmiga po niemiecku (poziom native speaker) i angielsku oraz uczy się języka mongolskiego. W Niemczech mieszkała i studiowała w Trewirze i Berlinie, a od pięciu lat żyje w Monachium. W niemieckim kocha zamiłowanie do tworzenia coraz to nowszych kreacji słownych (verschlimmbessern, Framstag), a tym co ją wkurza jest to, że uchodzi za język “nie do nauczenia”. Ulubiony cytat dotyczący jezyka niemieckiego jest autorstwa Mark Twain i brzmi „Zanim przyjechałem [do Niemiec], nie wiedziałem, po co istnieje wieczność. Teraz już wiem. By niektórym z nas dać szansę nauczenia się niemieckiego. Sądzę, że tylko Bóg jest w stanie przeczytać niemiecką gazetę”. I całkowicie się z nim nie zgadza! Gdy nie pracuje: Szwęda się po lesie z niemieckim audiobookiem na uszach i mężem u boku, a także słucha mongolskiego rapu.

Więcej o szkole przeczytacie tutaj.