Wygraj Mini Z NAPĘDEM

HYBRYDOWYM na weekend.

Wygraj MINI z napędem hybrydowym na weekend

Lubisz wyróżniać się z tłumu? Chcesz przeżyć ekscytujący weekend?

Jesteś gotowy, by odkryć miasto na nowo?

MINI to idealny kompan weekendowych przygód!

Weź udział w konkursie i wygraj zatankowany do pełna MINI z napędem hybrydowym na weekend.
Podziel się swoją receptą na udany koniec tygodnia i wspólnie z MINI odkryjcie sekrety miasta na nowo!

Sponsorem konkursu jest autoryzowany dealer MINI Bawaria Motors.
Już teraz możesz zapisać się na jazdę próbną swoim wymarzonym Mini!

mini-cooper

Konkurs zakończony.

Laureatami konkursu zostali:

- Daniel Z. z Warszawy za odpowiedź:

Jesienny poranek, spakowane walizki w bagażniku, kawa w kubkach termicznych, chilloutowa muzyka w radio i żona obok w samochodzie oraz ekscytacja związana z poznawaniem kolejnego nowego miejsca, ówcześnie wybranego na mapie Polski z książki „Polska na weekend” – to moja recepta na udany weekend. Kierując się zasadą „cudze chwalicie, swego nie znacie”, tak przemierzamy razem kolejne kilometry w naszych częstych weekendowych wyjazdach, łącząc wypoczynek ze zwiedzaniem oraz rozmowami w przytulnych kawiarniach,

- Krzysztof P. z Katowic za odpowiedź:

Moja recepta na udany weekend zaczyna się od poprzedzającej go cudownej nocy. To uczucie, gdy bez dzwonka budzisz się, przeciągasz a uśmiech sam pojawia się na twojej twarzy. I nie znika do końca. Dzień zaczyna się od cichego, głębokiego beat'u w głośnikach. Wesołe, pozytywne rytmy wypełniają mieszkanie, a zaraz po nich promienie słoneczne gdy podnosisz rolety. Po śniadaniu ruszasz do swoich spraw, ale i tak wiesz, że poza obowiązkami są jeszcze plany na wycieczkę do rodziny, znajomych. Receptą są te wszystkie rzeczy, na które nie było czasu w zabieganym tygodniu. Zwalniasz, wrzucasz na niższy bieg, hamujesz silnikiem... I tak z rodziną u boku, ćwiczysz uważność i obecność. Receptą na dobry weekend jest jego wolne tempo. Czas niech płynie. Nie zawsze musi być intensywnie. Zawsze musi być jakieś wspomnienie i przygoda. Nawet, jeżeli jest to jak dzisiaj "tylko" robienie potrawy z dyni z małym dzieckiem, które widzi to pierwszy raz i cieszy się już z samego przygotowywania. A muzyka gra w tle. Nastrój. Idealny weekend. Tak, żeby w niedzielę wieczorem nie żałować niczego. I żeby mieć plan na następny taki cudowny weekend.

Informacje dotyczące danych osobowych

Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest organizator - Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Administrator”), adres: ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa, NIP: 5252208814, REGON: 017270730, adres e-mail: chillizet@chillizet.pl, dyżury techniczne w dni robocze od pon. do pt. w godz. 10:00 – 16:00.

Od dnia 25 maja 2018 roku istnieje możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictwem adresu: iodo@eurozet.pl.

Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą o chronię danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku a od dnia 25 maja 2018 roku na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”[1]) w celu przeprowadzenia konkursu, prowadzenia komunikacji, wydania nagród, a także – w zakresie imienia, pierwszej litery nazwiska oraz nazwy miejscowości zamieszkania – w celu opublikowania na liście zwycięzców znajdującej się stronie internetowej www.chillizet.pl.

Administrator powierza przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu podmiotom biorącym udział w obsłudze konkursu oraz podmiotom biorącym udział w wydaniu lub doręczeniu nagrody.
Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu przez czas trwania konkursu, a po zakończeniu konkursu przez okres wymagany bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, np. wynikających z przepisów prawa podatkowego czy rachunkowości.

Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do dotyczących uczestnika danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych oraz do przeniesienia danych. W przypadku żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnik nie będzie mógł kontynuować udziału w Konkursie.

Od dnia 25 maja 2018 roku uczestnikowi konkursu przysługuje także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
Podanie przez Uczestnika danych osobowych, adekwatnie do treści regulaminu konkursu, jest warunkiem uczestnictwa w niej lub odbioru nagrody i jest dobrowolne. Konsekwencją braku ich podania jest brak możliwości wzięcia udziału w konkursie lub brak otrzymania nagrody.

[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)