Dzień Kobiet z Jo Malone London

Redakcja 27.02.2018
Dzień Kobiet z Jo Malone London

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech niezwykłych zapachów od Jo Malone London o wartości 499zł każdy.

WYBIERZ

- Jeden z 3 zapachów o pojemności 100ML

Cologne Orange Blossom

Cologne Peony&Blush Suede

Cologne English Pear&Freesia

i odpowiedz na poniższe pytanie konkursowe

Nagrodzimy najciekawsze i najpiękniejsze inspiracje

Przeczytaj więcej o zapachach Jo Malone London tutaj

Produkty Jo Malone London dostępne wyłącznie w wybranych perfumeriach Douglas

Laureatkami konkursu zostały:

Agnieszka K. z Sochaczewa (#616228) za odpowiedź:

Sekret kobiecości to coś ciepłego, przyciągającego i magnetycznego. Coś co sprawia, że patrzysz na kobietę z zauroczeniem i zachwytem. Sekret kobiecości nie działa tylko na mężczyzn, wręcz przeciwnie – zachwyca drugą kobietę. To dojrzałość, świadomość, pewność siebie, piękno duszy i ciała. Magiczność i coś czego do końca nie potrafisz wyjaśnić i wyrazić słowami, dlatego właśnie jest sekretem. To coś czego nie możesz się nauczyć, skopiować, naśladować … To coś wyjątkowego i niepodrabialnego … Coś co sprawia, że z zauroczeniem i zachwytem patrzysz na drugą osobę. To słowo, gest, ruch, śmiech … to sekret kobiecość w jej czystej postaci.

Wybrane perfumy to: Cologne Peony & Blush Suede

 

Agnieszka K. z Wrocławia (#616133) za odpowiedź:

Sekret kobiecości to pewność siebie ukryta za transparentną zasłoną delikatności. To dawanie innym poczucia,że w jej obecności są wyjątkowi. To siła przykryta swobodą bycia sobą. Kobiecość jest wielowymiarowa,jest kompozycją nienachalnej determinacji w dążeniu do ulepszania świata , gracji, pasji i pewności, że każda z nas mimo,że różna, jest absolutnie wyjątkowa.

Wybrane perfumy to: Cologne Peony & Blush Suede

 

Monika F. z Wrocławia (#618908) za odpowiedź:

Jak mawiał Abraham Lincoln: "Kobieta to jedyna istota, której się boję, wiedząc, że mnie nie zrani". W czym zatem tkwi sekret kobiecości? Moim zdaniem właśnie w skomplikowaniu i niejednoznaczności. W tym, że w przeciwieństwie do mężczyzn nie da się ich ostatecznie poznać. W tym, że jednego dnia mogą być ogniem a drugiego wodą. Że potrafią przetrwać wszystko. Że zawsze coś Cię w nich zaskoczy. Że można napisać o nich miliony książek a i tak nie wyczerpiesz tematu. To jest dopiero siła!

Wybrane perfumy to: Cologne Orange Blossom

 

Monika F. z Poznań (#613590) za odpowiedź:

Sekret kobiecości tkwi w podawaniu w wątpliwość przekazów kulturowych, a zaufaniu samej sobie. To zgoda na własną niedoskonałość i wzięcie w nawias zewnętrznych oczekiwań na to, jaka powinnam być. Siła kobiecości objawia się w umiejętności spojrzenia w lustro, głośnego powiedzenia sobie kilku komplementów i uśmiechnięciu się do własnego, nieidealnego ciała. To wiara, że aktualne hasło "ciałopozytywność" to nie chwilowy, chwytliwy slogan, a wyjawienie całemu światu zupełnej oczywistości. Sekret kobiecości kryje się także w akceptacji tego, że mój umysł wrażliwy jest na okoliczności zewnętrzne i emocje - miękkość serca, czy zdolność do wzruszeń jest moją wartością - nawet wtedy, kiedy to układ hormonalny przejmuje inicjatywę. Z pewnością kobiecość objawia się też w skropionych ulubionym zapachem nadgarstkach, w bardziej radosnym uśmiechu, kiedy wargi zostały muśnięte szminką w modnym kolorze. Ale każdy z tych przyjemnych atrybutów byłby niczym, bez wewnętrznego zaufania sobie, bez spokoju w głowie i ciele. Szalenie kobiece jest karmienie własnej akceptacji - przyjęcie z otwartością świadomości, że poczucie mojej wartości nie jest raz dane, że - jak każda fundamentalna potrzeba - domaga się codziennej pielęgnacji. Być może kobieca (nad)wrażliwość, ciągła chęć walki z kulturowymi wzorcami, czy krzyczenie o zupełnie oczywiste prawa brzmi jak codzienna harówka, jednak cała ta mieszanka uwidacznia największy sekret kobiecości - olbrzymią siłę - siłę, dzięki której każdego dnia, mogę przed zaśnięciem z uśmiechem na ustach powiedzieć - "Thank God I'm Woman".

Wybrane perfumy to: Cologne English Pear & Freesia

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów