12.04.2017 16:43

Bobbi Brown przedstawia nowe lekcje makijażu HOW TO

Bobbi Brown przedstawia nowe lekcje makijażu HOW TO

Bobbi Brown Cosmetics wprowadza nowe lekcje makijażu HOW TO – zainspirowane misją marki, by wyposażać kobiety w odpowiednie produkty i wiedzę, dzięki którym mogą być najpiękniejszą wersją samej siebie. To najnowsza odsłona słynnych lekcji makijażu Bobbi Brown. Zainspirowane sposobem, w którym kobiety mówią i myślą o makijażu, How To poświęcone są najpopularniejszym tematom makijażowym i sposobom aplikacji kosmetyków. Począwszy od tego, jak wyglądać na mniej zmęczoną, po odpowiedź na pytanie co zrobić, by być trendy ­– instrukcje How To są proste, prawdziwe i przystępne.

Przeprowadzane przez profesjonalnych wizażystów Bobbi Brown, lekcje makijażu How To zaczynają się od nieformalnej rozmowy o tym, czego klienci szukają i czego chcą się nauczyć lub na czym skupić. Długość i tematyka How To są dostosowane do stylu życia, planu dnia i zainteresowań każdej kobiety. Po każdej lekcji How To klientka otrzymuje specjalnie opracowany Face Chart – kartę makijażu – oraz wskazówki pomagające z powodzeniem wykonać dany look w domu.

Zwycięzcy konkursu:

Małgorzata L. z Warszawy
Angelika Z. z Sosnowca
Agnieszka K. z Wrocławia
Joanna P. z Warszawy
Malwina K. z Białegostoku

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody: 5 zestawów kosmetyków

- Long-Wear Gel Eyeliner – Black Ink
- Ultra Fine Eye Liner - pędzelek
- Radiance Boost Mask - maska
- Zaproszenie na makijaż

bb_nagroda

Produkty Bobbi Brown dostępne są w salonie firmowym Bobbi Brown, Plac Unii City Shopping w Warszawie, w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl.