31.08.2017 11:48

Każda kobieta w pięknej bieliźnie czuje się niesamowicie

Weź udział w konkursie i przekonaj się sama. 

Każda kobieta w pięknej bieliźnie czuje się niesamowicie

Agio Milano projektuje bieliznę, która podkreśla kobiece piękno i sprawia, że każda z nas czuje się wyjątkowo. Wysokiej klasy bielizna nie tylko dodaje zmysłowości, ale przy zachowaniu światowego wzornictwa, pomaga odkrywać nowy wymiar wygody. Żeby się o tym przekonać, wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie i wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać voucher na ekskluzywną bieliznę Agio Milano. 

KONKURS ZAKOŃCZONY

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Zwycięzcy

Ania z Tarnowa: 
 „Moja domena? Dom. Królestwo? Kuchnia. Typem jestem kanapowym, z gromady szarych myszek, z gatunku tych, co to własnego cienia się boją... STOP. Tak było do niedawna. Któregoś dnia usłyszałam mądre zdanie: "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu..." i po rozłożeniu go na czynniki pierwsze, eureka, zrozumiałam! Chcę coś w sobie zmienić? Chcę wystąpić przed szereg a nie grać zawsze drugich skrzypiec? Chcę, by mój głos był słyszany? Potrzebuję zmienić myślenie, nastawienie, podejście do siebie, życia, piękna... "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", ale stanowi podstawę, na jakiej buduję mocny szkielet. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", ale sprawia, że ja czuję się piękna tak od środka. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", ale dodaje więcej pewności siebie jak szpilki na dziesięciocentymetrowym obcasie. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", ale szarego, kanapowego leniwca może zamienić w pełnego energii geparda. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", ale z koronkowych nici szyje piękną, spójną całość. Jeden element układanki - piękna bielizna. Tak niewiele, a tak wiele!”

Marlena z Wrocławia: 
 ,,Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą" Jak mawiała moja ulubiona Coco. Zakładając na siebie piękną bieliznę, wybieram taką, która do mnie pasuje- do mojego charakteru i stylu bycia. To pomaga mi czuć się pewniej, jestem bardziej ,,charakterna" i zawsze wiem, że robię to przede wszystkim dla siebie. A samo uświadomienie, że mam na sobie coś, co można nazwać małym dziełem sztuki, daje mi szczególną satysfakcję i poczucie, że jestem wyjątkowa.”

Magda z Wrocławia:
„Piekna bielizna pomaga odnalezc we mnie kobietke zapomnianą przez lata opieki i zaangazowania w wychowanie dzieci. nosząc cudowną bieliznę zapominam o wieku , malych niedoskonalosciach i to ze nadal podobam się mojemu partnerowi.
Jestem pewna ,ze nalezy inwestować w bielizne ....czasami dla poprawienia naszego humoru i by takze stać się pewną piękna nawet jesli jest się ikselką”

Magda z Warszawy:
„Piękna bielizna to sekret szyku Paryżanek i mojego. Dlaczego? Dodaje pewności siebie, sprawia, że czujemy się przygotowane na każdą sytuację w życiu. Delikatny materiał rozpieszcza nasze ciało, niczym trzepotanie skrzydeł motyla, jednocześnie podświadomie wpływając na nasz sposób myślenia i wartościowania samej siebie. Zakryte koronką ciało i kobieta, do której ono należy wydają się bardziej tajemnicze i zmysłowe. Każda kobieta powinna zaczynać dzień od założenia pięknej bielizny - w końcu jesteśmy tego warte!”

Dorota z Łodzi:
 „Usłyszałam na antenie ChilliZet jedną ze zwycięskich wypowiedzi Pani, która określiła swój rozmiar jako XL, a kształty pełne. Ja z kolei zawsze byłam szczupła. Szczupła z niewielkim biustem. Z zazdrością patrzyłam na koleżanki, modelki z reklam… Bardzo długo kupno biustonosza stanowiło dla mnie wstydliwy problem – właśnie z uwagi na rozmiar. Kupowałam je w sieciówkach – to pozwalało zachować mi anonimowość. Nigdy jednak nie czułam, by kupiony w ten sposób biustonosz „był moją drugą skórą”. Wszystko zmieniło się, gdy z okazji 30 urodzin postanowiłam przełamać nieco wstyd i sprawić sobie prezent – wybrać się do brafitterki. Był to niezwykle mile spędzony czas, który zaowocował zakupem – pierwszym kompletem bielizny, który był piękny i idealnie dopasowany. Od tej pory wiem, że piękna bielizna potrafi dodać nam pewności siebie, a jedyne czego żałuję to to, że nie zdecydowałam się na taki krok kilka lat wcześniej”

Ekskluzywny, czyli piękny i dobrze zaprojektowany. Jak wybrać najlepszy biustonosz?

Ekskluzywny, czyli piękny i dobrze zaprojektowany. Jak wybrać najlepszy biustonosz?