10.08.2016 13:34

Brooklyn Beckham zapuścił włosy i przefarbował się na blond

Metamorfozą od razu pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

Brooklyn Beckham przefarbował się na blond

Fotografia: ONS

Nikt nie powiedział, że tylko kobieta zmienną jest. Mężczyźni też niemal od zawsze eksperymentowali z fryzurami. U artystów jest to powszechnie akceptowane, natomiast jeżeli chodzi o wszystkich poza nimi, oczywiście bywa różnie. Jednak nie ulega wątpliwości, że nikt nikomu nie powinien mówić co wypada, albo nie.

Brooklyn Beckham przefarbował się na blond i od razu nową fryzurą pochwalił się na swoim na profilu na Instagramie. 17-latek ma obecnie najdłuższą fryzurę jaką kiedykolwiek nosił. Czasami wygładza pasma i zbiera je tyłu głowy, żeby móc założyć czapkę, a czasami zaczesuje zawadiacko na bok. W czasach kiedy zdecydowanie modniej jest mieć krótką fryzurę, on poszedł pod prąd i chyba z tą zmianą czuje się całkiem nieźle.

Do zdjęcia na Instagramie pozował w bluzie o najmodniejszym według magazynu "Vogue" fasonie - hoodie. Ale jak wiadomo, z modą jest mu po drodze. Nie tak dawno przecież został fotografem marki Burberry. Jak widać, ma oko nie tylko do udanych kadrów, ale też dobrą rękę do zmian wizerunku. Ciekawe, czy uda mu się wylansować modę na taką fryzurę?