16.03.2017 12:15

Marka Urban Outfitters rozbawiła internautów. Zastanawiają się, po co powstał ten top

Moda uliczna w 2017 roku jest tak odważna, że aż śmieszna. 

Valli top

Fotografia: East News

Urban Outfitters to jedna z najpopularniejszych sieci odzieży streetwearowych na świecie. W asortymencie znajdziemy wszystko, co pojawia się na wybiegach, żaden gorący trend nie jest pomijany. Ten pęd za modą niektórym komentatorem wydaje się śmieszny.

Amerykańska sieć wypuściła do sprzedaży top, który wywołał konsternację u internautów. Biały top bez rękawów jest tak krótki, że kończy się jeszcze nad biustem. Kto to kupi? Po co komuś taki ciuch? – zastanawiają się zdziwieni Twitterowicze. 

urban outfitters

Fotografia: urbanoutfitters.com

Urban Outfitters nazwał projekt "Ekstremalnym Topem Bez Rękawów". Jak czytamy w opisie kosztującej około 65 złotych bluzki, to "ultraseksowny" sposób na uzupełnienie stylizacji, w której główną rolę gra biustonosz. Cięcie tuż nad piersiami jest gwarancją najbardziej "cool" wyglądu. 

"

Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj – napisała publicystka Alanna Okun na Twitterze. Do czego to służy? – zastanawia się prezenter Merrill Barr. Myślę, że to ocieplacz na obojczyki – skomentował Andy Lehman.  "

Niepraktyczny top nie jest jednak oryginalnym pomysłem Urban Outfitters. Na przełomie września i października 2016 roku, podobny strój promował projektant mody Giambattista Valli podczas paryskiego Tygodnia Mody, na sezon wiosna/lato 2017. Jego wersja była uszyta z grubo tkanej, czarnej bawełny.

Twitter

Fotografia: www.twiiter.com/Alana Okun

Giambattista Valli details

Fotografia: East News

Podoba ci się top Urban Outfitters?