07.03.2017 15:09

Małżeństwo z Japonii od 37 lat nosi podobne ubrania. Ich stylizacje są hitem sieci

On ma na imię Bon, ona Pon. Są mężem i żoną. Po latach bawienia się modą, postanowili pochwalić się swoim stylem.

bon_pon511

Fotografia: bon_pon 511/Instagram.com

Małżeństwo z Japonii od 37 lat ubiera się w podobne ubrania. Nie zawsze wyglądają jak bliźnięta, jednak codziennie starają się, aby ich stylizacje były utrzymane w tym samym stylu i kolorystyce.

W 2016 roku założyli na Instagramie konto o nazwie @bon_pon511. Nazwa profilu jest prosta, tak jak stylizacje siwowłosej pary. Bon to imię męża, a Pon - żony, a 511 symbolizuje datę ich ślubu (5 listopada 1980 roku). Parę obserwuje ponad 90 tysięcy instagramowiczów i ta liczba wciąż rośnie.

"

Czerpiemy dużo radości z naszych stylizacji. Szczególnie lubimy ubierać się podobnie w czasie wakacji. Wspierają nas nasze dzieci, na przykład kupują nam podobne szaliki. Zdarza nam się założyć dwa razy to samo – powiedział Bon w rozmowie z BBC.com. "

Mąż i żona w bliźniaczo podobnych strojach są rozbrajający - on wysoki i szczupły, ona niska, o kobiecych kształtach. Chyba nikt nie powie, że do siebie nie pasują - od razu widać, że wspólnie spędzony czas jest dla nich radością. Są zgodni co do swojego stylu. Preferują wełnę, kratę i len, krój prosty i geometryczny. Najlepiej czują się w kolorze granatowym, niebieskim, szarym i w czerwonym. 

Małżonkowie z Japonii mają swoje ulubione marki - UNIQLO i Comme des Garcons. Sześćdziesięcioletni instagramowicze kupują również ubrania w second handach. Pod każdym zdjęciem zaznaczają, że są dumni ze swoich siwych włosów. Wśród hashtagów zawsze umieszczają #silverhair i #whitehair, czyli "srebrne włosy" i "białe włosy".

Zobacz najciekawsze stylizacje

Podoba ci się styl małżeństwa z Japonii?