Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 3300040819

15.03.2017 13:05

Dzięki tym ubraniom nie będziemy musieli wychodzić spod kołdry przez cały dzień

The Suvet może ułatwić codzienne wstawianie z łóżka. 

Płaszcz zrobiony z kołdry

Fotografia: www.jurysinns.com/suvet

Ubrania z kołdry stworzyli pracownicy sieci hoteli Jurys Inn. W ten sposób chcą pomóc nam w codziennym wstawaniu z łóżka.

Ciepła kołdra daje ludziom poczucie bezpieczeństwa - to dlatego tak niechętnie wstajemy rano z łóżka. Nasz organizm kojarzy opuszczenie łóżka z nadchodzącą pracą i związanym z nią stresem, dlatego tak ciężko jest wydostać się rano z objęć ciepłego okrycia. Co więcej, sieć hoteli przeprowadziła ankietę, której wynik pokazał, że połowa badanych codziennie ma problem ze wstawaniem.

The Suviet, bo tak nazywa się zestaw ubrań z kołdry, ma być idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zredukować stres związany z czekającymi ich wyzwaniami. Opuszczenie nietypowej kołdry nastąpiłoby dopiero w momencie rozpoczęcia pracy. Moglibyśmy włożyć ją ponownie, kiedy mielibyśmy ochotę na popołudniową drzemkę. 

Płaszcz z kołdry ma pomóc w codziennym opuszczaniu łóżka

Płaszcz z kołdry ma pomóc w codziennym opuszczaniu łóżka

Fotografia: www.jurysinns.com/suvet

Drzemka w pracy

Wielu dorosłych ceni sobie drzemkę w ciągu dnia. Badania dowodzą, że nawet 15 minut drzemki w ciągu pracy potrafi znacznie zwiększyć efektywność pracowników, zredukować stres i poprawić samopoczucie.

"

Jesteśmy pracoholikami, którym często brakuje snu i nie chcemy opuszczać swoich łóżek. Zainteresowanie naszym projektem jest ogromne, dlatego rozważamy rozpoczęcie produkcji limitowanej serii tego okrycia. Każdy z nas chciałby okrywać się kołdrą w drodze do szkoły i pracy – mówią twórcy projektu. "

Płaszcz ma być stworzony w 100% z bawełny, w dwóch wersjach - dla kobiet i mężczyzn. 

Bawełniany płaszcz ma być dostępny dla kobiet i mężczyzn

Bawełniany płaszcz ma być dostępny w wersji dla kobiet i mężczyzn

Fotografia: www.jurysinns.com/suvet

Czy masz problem ze wstawaniem z łóżka?