21.04.2017 10:49

Zmiany w polskich barach McDonald's. Klienci długo na to czekali

Nie da się dogodzić każdemu, ale popularna sieć fastfoodów postanowiła wyjść naprzeciw fanom swoich burgerów.

restauracja McDonald's

Fotografia: Flickr.com/Chris Northwood

Od 19 kwietnia McDonald's wprowadził do swojej oferty możliwość personalizacji wybranych burgerów, wrapów oraz produktów z oferty śniadaniowej.

Jak podaje serwis finanse.wp.pl, klienci za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej w lokalach mogą dodać lub usunąć dowolny ze składników, z których złożona jest dana kanapka. Nie ma też problemu ze skonfigurowaniem zamówienia zawierającego nowe składniki, takie jak grillowany bekon, ser emmentaler, rukola czy pikantny sos.

"

Wprowadzenie usługi personalizacji to odpowiedź na potrzeby naszych gości. Uważnie wsłuchujemy się w sygnały płynące od setek tysięcy osób każdego dnia odwiedzających polskie lokale McDonald’s. Dostrzegamy rosnące oczekiwanie indywidualnego podejścia, możliwości większego wpływu na to, co, jak i gdzie chcą oni zamawiać. Zmieniliśmy system obsługi i funkcjonowania restauracyjnej kuchni. Teraz produkty są przygotowywane pod konkretne zamówienie gości - twierdzi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald's Polska.  "

Usługą personalizacji objęte są burgery WieśMac, McRoyal, McChicken i McWrap (w odmianie klasycznej, chrupiącej i grillowanej). W czasie podawania klientom oferty śniadaniowej zmodyfikować można kanapki McMuffin jajko i bekon, McMuffin wieprzowy z jajkiem, McMuffin Farmerski, a także McWrap jajko i bekon, wieprzowy z jajecznicą i wieprzowy z pieczarkami.

Według przedstawicieli firmy, indywidualne podejście do każdego klienta jest wyznacznikiem kierunku, w którym ma obecnie podążać McDonald's. Polska była pierwszym krajem w Europie testującym nową usługę. W 2015 roku tymczasowo wdrożyły ją trzy lokale - dwa w Warszawie i jeden w Bielawie. Dopiero teraz uruchomiono finalną wersję innowacyjnego konceptu.

Zgodnie z danymi na stronie innpoland.pl, McDonald's posiada w Polsce 385 restauracji w ponad 150 miastach, zatrudniając przy tym 19 tysięcy pracowników. Każdego dnia progi lokalu z wielką literą "M" przekracza prawie pół miliona gości.

burgery McDonald's

Fotografia: mcdonalds.pl

konfiguracja kanapek McDonald's

Fotografia: Facebook.com/McDonaldsPolska

Czy brakowało ci tej usługi w McDonald's?