19.05.2017 11:13

Do sieci wyciekło nagranie z gwiazdą tańczącą na rurze. Jej komentarz idealny

Jennifer Lawrence nie zamierza przepraszać za to, że dobrze bawiła się w klubie nocnym. 

Jennifer Lawrence

Fotografia: East News

Jennifer Lawrence stała się bohaterką niemałego medialnego skandalu, po tym jak do sieci wyciekło nagranie z zabawy aktorki w nocnym klubie we Wiedniu. Aktorka w kwietniu kręciła w Austrii film "Red Sparrow", a po godzinach wybrała się do jednego z nocnych klubów. Na nagraniu, które powstało bez jej wiedzy, można zobaczyć Lawrence bawiącą się na podeście z kolegą i próbujących swoich sił w tańcu na rurze. 

Część mediów i fanów jej zachowanie nazwało skandalicznym. Podkreślano, że Lawrence jest wyraźnie pod wpływem alkoholu ("ledwo trzyma się na nogach") i "tańczy prowokacyjnie w samym staniku". Inni bronili gwiazdy twierdząc, że po prostu dobrze się bawi i sposób w jaki to robi, nie odbiega od imprez jej rówieśniczek.

Jennifer Lawrence odpowiada

Do sprawy w końcu postanowiła odnieść się sama Lawrence, która zaznaczyła, że w klubie była z przyjaciółmi i jest jej przykro, że ktoś upublicznił nagranie sytuacji prywatnej.

"

Nikt nie lubi, kiedy internet przypomina mu, że próbował tańczyć na rurze. To były urodziny jednej z moich bliskich przyjaciółek. Postanowiłam przez moment pozbyć się paranoi i dobrze się bawić. Nie mam zamiaru przepraszać. Bawiłam się świetnie tamtej nocy.  "

"

P.S. To nie jest stanik, to top Alexandra Wanga. Muszę przyznać, że mój taniec na nagraniu jest całkiem niezły. Mimo słabych mięśni brzucha - napisała na Facebooku.  "

Jennifer Lawrence słynie z tego, że każdą swoją wpadkę przyjmuje z humorem i zdrowym dystansem. Tak stało się choćby w przypadku słynnej wywrotki na Oscarach w 2013 roku. Odbierając statuetkę zażartowała, że owacja na stojąco to efekt tego, że publiczności jest jej żal, bo się potknęła. Aktorka niewiele sobie robi z takich "skandali" i za to należą się jej brawa. A taniec na rurze faktycznie nie wyszedł jej najgorzej ;-)

Co myślicie o zachowaniu Jennifer?

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence