13.05.2016 15:25

Optive Plus i Optive Fusion

Sprawdź, jaką ulgę poczujesz stosując produkty Optive Plus i Optive Fusion. Twoje oczy są tego warte. Koniec z suchością i łzawieniem.

Optive Plus i Optive Fusion

Optive Plus™ to krople nawilżające, o działaniu łagodzącym. Dają długotrwały komfort dla oczu i określane są mianem tzw. "sztucznych łez". Krople do oczu OPTIVE Plus mają  potrójne działanie smarujące, pielęgnujące i osmoprotekcyjne.

Wskazane zastosowanie szczególnie dla osób, które odczuwają suchość i podrażnienia oczu, które objawiają się łzawieniem.

Optive Fusion™ to krople do oczu o unikalnym połączeniu dającym natychmiastową ulgę, doskonały komfort i długotrwałą ochronę przed objawami suchego oka.
Wskazane szczególnie dla osób odczuwających suchość oka, objawiające się efektem „piasku w oczach”.

Wskazane w profilaktyce zespołu suchego oka.

Produkty Optive Fusion™ i Optive Plus™ są wyrobami medycznymi oznaczonymi znakiem CE nr 0459.
Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją używania wyrobu medycznego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Data przygotowania: maj/2016 PL/0072/2016

 OPINIE O PRODUKCIE:

Dominika Kontarowicz:

Krople do oczu Optive Fusion to idealne rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z problemem wrażliwych oczu. Są łatwe w aplikacji i dyskretne w użyciu, dobrze nawilżają i dają ulgę zmęczonym oczom. Osobiście spędzam wiele godzin patrząc się w ekran monitora, a krople Optive Fusion odpowiednio nawilżają i chronią moje oczy.

Jestem także użytkownikiem soczewek kontaktowych, po wkropleniu przyniosły mi ulgę po całym dniu noszenia. Miałam okazję wypróbować również drugie krople – Optive Plus. Zmagam się często z łzawieniem oczu. Zwłaszcza, gdy wychodzę z klimatyzowanego biura na świeże powietrze. Przed wyjściem z budynku starałam się wkraplać Optive Plus i muszę przyznać, że problem na razie jest zażegnany. Trudno mi powiedzieć, który produkt cenię bardziej. Przyznam jednak, że są to jedne z najlepszych kropli, które dotychczas stosowałam.

Magdalena Bauer:

Na zmęczone oczy to wspaniały balsam. Po zastosowaniu kropli uczucie suchości i podrażnienia znikało bardzo szybko, a w to miejsce pojawiało się uczucie świeżości. Oko - chciałoby się rzec - było odprężone i świetnie nawilżone. W mojej pracy dużo czasu spędzam przed komputerem, a wtedy oko mniej „pracuje”, przez co często szybko odczuwałam objawy zmęczenia i oczy mnie piekły. Używałam kropli głównie w biurze przez około tydzień i odczuwałam totalną ulgę. Bardziej do gustu przypadły mi krople Optive Fusion, bo świetnie nawilżyły mi spojówki i odczułam duży komfort. Optive Plus zabrałam ze sobą na siłownię i basen. Po basenie zwykle towarzyszyło mi uczucie piekących oczu i po zastosowaniu kropelek taka sytuacja nie miała już miejsca.

Gabi Andrychowicz:

W studiu Radia ZET Chilli doliczyłam się sześciu komputerów. To w zasadzie jedyna niedogodność w pracy i nie lada wyzwanie dla oczu. Tak jak każda kobieta nie może obyć się bez eyeliner’a czy pomadki, tak ja nie mogę obyć się bez kropli do oczu. Codziennie nasze oczy poniekąd skazane są na długotrwałe wpatrywanie się w ekrany komórki, komputera, telewizora, a także warunki atmosferyczne. Codziennie, kilka razy w ciągu dnia wkraplałam sobie oba produkty Optive i z moich obserwacji wynika, że są optymalne. Nie dość że, rewelacyjnie nawilżają, wypłukują 'piasek' z oczu, łagodzą podrażnienia i są bardzo łatwe w aplikacji, to jeszcze ich zaletą jest to, że są skuteczne i mają bardzo wydajne opakowanie. To nie frazes: to najprawdziwsza ulga dla oczu.

Ocena: 5/5