17.06.2016 16:20

„oMatko!” magazyn stworzony z myślą o rodzicach

Magazyn „oMatko!” to wyjątkowy, bezpłatny dwumiesięcznik dedykowany przyszłym oraz obecnym rodzicom, którzy poszukują wiedzy na temat rodzicielstwa oraz designu, mody, kultury i zdrowego trybu życia.

„oMatko!” magazyn stworzony z myślą o rodzicach

fot. materiały prasowe

Projekt „oMatko!” został stworzony przez mamę, która analizując cały swój okres ciąży oraz urlopu macierzyńskiego, dostrzegła, że na rynku wydawniczym brakuje czasopisma, które spełniałoby wysokie wymagania współczesnego rodzica. Powstał po to, aby wszyscy rodzice mieli darmowy dostęp do profesjonalnie opracowanej treści, która nie byłaby wspierana przez wielkie koncerny żywnościowe i kosmetyczne.

Twórcom magazynu przyświeca jeden wspólny cel – zrobić coś dobrego dla innych. W dobie wszechobecnego hejtu, podupadającego poziomu kultury osobistej, magazyn „oMatko!” ma być inicjatywą, która przywraca wiarę w drugiego człowieka.

omatko_1
fot. materiały prasowe

Redaktor naczelna - Anna Meres z wykształcenia jest polonistką. Pewnego dnia, stojąc pod prysznicem wpadła na genialny pomysł założenia magazynu, który będzie nie tylko dobrze radził rodzicom, ale również będzie uświadamiał w wielu kwestiach nie tylko dotyczących rodzicielstwa. Anna przyznaje również, że największą inspiracją i motorem do działania jest jej 1,5 roczna córeczka - Blanka.

Magazyn "oMatko!" to genialna lektura dla wszystkich rodziców, ale i również tych, którzy dopiero planują nimi zostać.