05.05.2016 17:40

Wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Brewki: My.

14 maja, w Noc Muzeów, o godzinie 19:00 warszawska galeria sztuki i designu officyna art & design zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Brewki: My.

Wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Brewki: My.

Wystawa obejmie prace ukazujące obserwacje artysty nt. ludzi oraz relacji międzyludzkich i zmian w nich zachodzących. Autor pokaże też fragment swojego świata - przełomowe wydarzenia, jakie miały miejsce w jego życiu na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Kuratelę nad wystawą objęła Anita Wolszczak, historyk sztuki i założycielka Domu Aukcyjnego Art in House.

Galeria officyna art & design założona w czerwcu 2015 r. przez Wojciecha Brewkę i Tomasza Skwarka, powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Najważniejsze cele galerii to: promocja sztuki najwyższej jakości, szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych, przyjazna atmosfera oraz satysfakcja Klientów.

Galeria zrzesza wokół siebie młodych, obiecujących artystów, a organizowane w niej wydarzenia obejmują indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, fotografii, instalacji i wzornictwa użytkowego, a także warsztaty, wykłady i happeningi. Marzeniem jej twórców jest, by stała się jednym z ulubionych miejsc pasjonatów sztuki na kulturalnej mapie Warszawy. 

lki