14.06.2016 17:32

Targi wystroju i aranżacji wnetrz DOMOVE - Idea Design

W dniach 18-19 czerwca zapraszamy na wyjątkowe pod względem tematycznym i organizacyjnym targi wystroju, wyposażenia i aranżacji wnętrz DOMOVE - Idea Design.

Targi wystroju i aranżacji wnetrz DOMOVE - Idea Design

fot. materiały prasowe

Organizatorom przyświeca idea skupienia się na niszy branżowej i promowaniu w ten sposób szerzej nieznanych ,,perełek" polskiego designu i wnętrzarstwa. W większości polskie marki, najnowsze trendy, porady architektów i projektantów. Targi odbędą się w wyjątkowej lokalizacji, w Babce do Wynajęcia na styku Śródmieścia, Żoliborza i Woli.

Targi Domove - Idea tej butikowej imprezy, w dziedzinie wystroju i aranżacji wnętrz, zrodziła się z Waszych potrzeb. Coraz więcej ludzi przy urządzaniu domu, bądź mieszkania kieruje się upodobaniem do oryginału i wyposaża swoje lokum w przedmioty nietuzinkowe o wyjątkowym designie, przedkładając ten sposób nad ofertę marketowego banału.

Gdy czasem, z racji romantyczno - buntowniczej natury, mamy kłopot z ustaleniem co jest nam bliskie i wyjątkowe, z pomocą przyjdzie specjalista od wystroju wnętrz, który jak dobry psycholog pomoże odkryć Wasze potrzeby.

Targi Domove, to niezbędnik człowieka gustownego, który zdaje sobie sprawę, że prawdziwe piękno i funkcjonalność ukryte są wśród dzieł niszowych projektantów i rzemieślników. Przyjdź, obejrzyj, wybierz.Tutaj spełnią się wszystkie Wasze potrzeby i pragnienia, a także przedstawimy to, co w domowym designie na ten czas najlepsze, najnowsze i przede wszystkim polskie.

Na liście wystawców znajdują się między innymi takie marki jak:

Angeworkshop
By Anka
RedPoint design. Pufy do zabawy i relaksu.
Agutta
Willow Hand Made
Angel's Home
Grafiteria - stare grafiki, plakaty i akwarele
Miuka
Squad Mebli
Dekudeku
Maszyna Kreacji
with love to design
City Art Posters - Polska
ADHD Pracownia Projektowa
TEKT
e-interium.pl
Warsaw Districts
Woodlight

Zapraszamy na targi DOMOVE już 18 - 19 czerwca! Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

sed
fot. materiały prasowe