10.06.2016 16:12

Stacja Mercedes otwiera sezon koncertem Daniela Blooma!

Już w sobotę, 11 czerwca rozpocznie się kolejny sezon w letnim pawilonie. Czwartą edycję Stacji zainauguruje koncert Daniela Blooma. Artyście będą towarzyszyli goście specjalni: Marsija i Tomek Makowiecki.

Stacja Mercedes otwiera sezon koncertem Daniela Blooma!

fot. materiały prasowe

Daniel Bloom, czyli Daniel Borcuch, jest kompozytorem i producentem muzyki elektronicznej i filmowej. Szczególne uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe do filmów takich, jak: „Wszystko co kocham”, „Nieulotne”, czy nagrane wspólnie z Leszkiem Możdżerem „Tulipany”.

Bloom znany z pięknych, przestrzennie rozbudowanych kompozycji, był wielokrotnie nominowany do najważniejszych polskich nagród muzycznych i filmowych. Artysta zachwyca publiczność i krytyków. Jesienią 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się nowy, solowy album producencki twórcy, zatytułowany „Lovely Fear”. Na płycie wokalnie udzielili się: Mela Koteluk, Gaba Kulka, Iwona Skwarek (Rebeka), Marsija (Loco Star), Jon Sutcliffe i Tomek Makowiecki.

Album spotkał się z doskonałym przyjęciem słuchaczy i środowiska dziennikarskiego, zaś sam Bloom mówi, że według niego płyta jest przede wszystkim emocjonalna i prawdziwa. Klip do pierwszego singla, pt. „Katarakta”, nagranego z gościnnym udziałem Meli Koteluk, wyświetlono już ponad półtora miliona razy.

Podczas koncertu w Stacji Mercedes Bloom zaprezentuje swoje najnowsze kompozycje, jak również nagrania znane z wcześniejszych wydawnictw twórcy. Występ muzyka przed gośćmi letniego pawilonu z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Start o godz. 20.00.

Radio ZET Chilli zaprasza na rozpoczęcie sezonu letniego już o godz 14.00 w sobotę 11 czerwca!